Jalgrataste ja liikurvahendite rent Tallinnas

Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Veebilehe administraator

Jalgrataste ja liikurvahendite rent Tallinnas

Postitus Postitas reisisell » 14 Juul 2019, 20:02

Elektriliste tõukerataste rendi teenust pakuvad Tallinnas: Bolt, CityBee

vandersell

Re: Jalgrataste ja liikurvahendite rent Tallinnas

Postitus Postitas vandersell » 18 Juul 2019, 19:29

Bolti olen tallinnas kasutanud ja kuna kõik tingimused võrreldes CityBeega samad, siis kindlasti eelistan siiski kodumaist.

Sepp

Postitus Postitas Sepp » 21 Juul 2019, 20:53

vandersell kirjutas:
18 Juul 2019, 19:29
Bolti olen tallinnas kasutanud ja kuna kõik tingimused võrreldes CityBeega samad, siis kindlasti eelistan siiski kodumaist.
Eestimaise eelistamist ma kindlasti pooldan, aga kui lähim Bolti tõukeratas on kilomeetri kaugusel ja see ei tule ju sulle lähemale? Lisaks eelmisel nädalavahetusel sai viibitud merepäevadel Tallinnas ja kuna seal oli see rent väga populaarne, siis oli palju ka näha "segaseltskondi", kellest osadel oli CityBee ja osadel Bolti tõukeratas. Kui põhilised sõlmpunktid välja jätta, siis enamuse ajast on paljudes kohtades korraga saada ainult üks tõukeratas. Ajapikku saadavus kindlasti paraneb, aga loodetavasti inimeste käitumine selle liiklusvahendiga samuti paraneb. Lisaks meedias kajastatud õnnetustele on osadel inimestel probleeme arusaamisega, kuhu tõukeratas rendi lõppedes jätta.

vandersell

Postitus Postitas vandersell » 30 Juul 2019, 18:46

Postimees.ee: Rattabuum: Bolt kahekordistab tõukerataste arvu Tallinnas
Boltil tundub Tallinnas hästi minevat tõukerataste rendiga. Usun, et kindlasti oleks selle ettevõtmisega kasumis, aga lisaboonuseks on ju Bolti uued kasutajad, kes omale äppi alla laevad ja võimalik, et juhi teenuseid ka hiljem kasutavad. Juhul kui see elektrooniliste tõukerataste buum pole lühiajaline, siis tuleks aastate jooksul kindlasti ka linnal infrastruktuuriga järgi tulla ja rajada uusi rattateid. Lisaks nende rendi teenuse kasutajatele on linnas üha enam näha liiklejaid oma liikurvahenditega.

jokker

Postitus Postitas jokker » 10 Aug 2019, 18:37

Mina neid tõukerattaid kahjuks sellisel kujul ei poold ja seda ka põhjusega. Astudes ühes söögikohast Tallinnas välja õnnestus mul sattuda kokkupõrkesse ühe sellisega. Kui nad rattateedel sõidavad, siis on kõik hästi, aga kõnniteedel nad liikuda ei tohiks või siis ainult väga madalal kiirusel, mida muidugi kontrollida on suht lootusetu.

vandersell

Postitus Postitas vandersell » 27 Aug 2019, 10:15

Rääkides jalgrattaste rendist, siis kuna korduvalt juhtun seal mööda kõndima, siis enamasti vist kruiisituriside poolt tundub väga populaarne olevat City Bike.

Vasta

Mine “Tallinn”