Nordica

Sepp
Postitusi: 156
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Nordica

Postitus Postitas Sepp »

Kaspar90 kirjutas:
01 Juun 2020, 20:35
Kahtlaselt kaua on see vaikus Nordica poolelt. Tahaks juba huviga näha, et mis maksumaksja selle 30 miljoni eest siis tegelikult ka saab?
Ma usun, et siin kasutati lihtsalt erakorralist võimalust riigiabi anda lennufirmale, sest tavaolukorras seda teha ei saa. Lennufirmade taasualustamist on minu meelest alahinnatud. Esimese hooaga ei löö ette ühtegi sihtkohta, mis oleks oluline ja sinna pole liini taastatud või taastatamas.

Mihkel
Postitusi: 144
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Nordica

Postitus Postitas Mihkel »

Te mõlemal on mõningased asjad kahe silma vahele jäänud. Nordica ei ole seda raha veel saanud. Siin tuleb pall visata hoopis riigijuhtide poolele. Mina seda Nordica poputamist ei poolda. Selle raha eest, mis on maetud Estonian Airi ja Nordica peale oleks saanud ilmselt juba väga arvestatava osa AirBalticust.

Kaspar90
Postitusi: 1644
Liitunud: 06 Jaan 2018, 19:20

Re: Nordica

Postitus Postitas Kaspar90 »

Tõsi, pean tunnistama, et mulle tundus seni, et Nordical see raha juba käes.

seljakotirändur
Postitusi: 749
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Nordica

Postitus Postitas seljakotirändur »

Mina seda riigipoolset toetust siiski üldises plaanis toetan. Kui nüüd on näha, et lennufirmad on juba üsna hoolikalt oma liine taastamas, siis ootan huviga, et millised uued liinid Nordica poolelt olema saavad. Kui huumoriauhindadele kandideerida soovivad, siis võiks ju Viini lendama uuesti hakata, kuhu nüüd juba kolm lennufirmat plaanivad lennata. Lennunduses ilmselt lühiajalisi otsuseid teha pole võimalik, aga muidu tasuks hetkel Horvaatiasse oma lende taasalustada. Muidugi võib siin lõpuks tõeks saada ka see, et mingit riigiabi neile ei tulegi lõpuks.


dimitri.u.
Postitusi: 10
Liitunud: 05 Mai 2020, 20:04

Re: Nordica

Postitus Postitas dimitri.u. »

Rootsis ikka see lennunduse vastasus kasvab iga aastaga. Huvitav kuidas Rootsis sellisesse tegevusse suhtutakse. Ameerikas oleks eluaegne lennukeeld ilmselt kohe soojas.

Vasta

Mine “Lennufirmad”