Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Tais

Pilt Pilt
Sepp
Postitusi: 158
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Tais

Postitus Postitas Sepp »

anni23 kirjutas:
02 Dets 2019, 15:29
Tais tasub väga tähelepanelik olla sellega, et e-sigaretid on seal keelatud. Tuttavad just rääkisid, kuidas neil seltkonnas üks seda kimus kuigi oli keelust teadlik. Asi lõppes lausa politsei jaoskonnas ja ainult altkäemaks päästis arestist. Seega soovitan kõigil kimujatel need reeglid endale selgek teha.
Sellest tegelikult päris palju juttu olnud ja seda ka peavoolu meedias. Eks iga üks teab, millega riskib. Natukene põhjalikumalt saab selle kohta lugeda siit: https://e-sigaret.ee/e-sigareti-kasutam ... -riskantne

Ats
Postitusi: 64
Liitunud: 01 Apr 2018, 19:31

Re: Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Tais

Postitus Postitas Ats »

Tegelikult pole Tai selles valdkonnas üldse ainuke riik. Kevadist ülevaadet, millistes riikides on keelatud ja millistes piirangud saab lugeda siit: https://www.thesun.co.uk/travel/4289492 ... explained/


kenny
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Okt 2018, 19:20

Re: Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Tais

Postitus Postitas kenny »

Hullem kui koroona tunduvad Tais ahvid olevat. Kui nad muidu on juba tihti üsna agresiivsed, siis ma ei tahaks veel ammugi seista terve näljase karja ees.

youtu.be/ZSKH_C2YbpY

Foorumil
Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 2202
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Tais

Postitus Postitas vandersell »

Ma ise olen küll suur loomasõber, aga ilmselt on siin olukorras kõige mõistlikum arvestatav osa selles populatsioonist hävitada. Vastasel juhul teevad seda nad ilmselt niigi üksteisega ja kohalikud inimesed peavad ilmselt ka hirmus elama.
“The best view comes after the hardest climb”


Vasta

Mine “Tai”