Kalnciemsi laat

Vasta
SanderS
Postitusi: 1525
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Kalnciemsi laat

Postitus Postitas SanderS »

Koduleht: http://www.kalnciemaiela.lv/en/

Üldinfo:
Kalnciema laat toimub Kalnciema asumis, mida võib võrrelda Kalamaja asumiga Tallinnas.
Toimumisaeg: Laupäeviti 12:00-16:00

Kohalesaamine:
Tasuta parkimise võimalus lähiümbruses puudub. Ühistranspordiga on võmalik kohale jõuda kasutades busse 22, 32, 43, 53, 322, 336. Kuidas jõuda Riiga, sellest saab lugeda siit.


PiltPiltPiltPilt

epp1
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Mär 2018, 14:54

Re: Kalnciemsi laat

Postitus Postitas epp1 »

Mina olen sellel laadal käinud kaks korda. Toimub see igal laupäeval. Paljud turistid sinna ilmselt ei jõua, kuna see asub kesklinnast eemal. Laada ala väga suur ei ole ja müügipunkte pole samuti palju, aga puuduvad igasugused odavad Poola kaubad. Müügil on erinevaid toidukaupasid ja käsitööd. Ise olen näiteks mõlemal korral ostnud suitsutatud kanafileed, mis on minu meelest ülimaitsev. Esimesel korral korral polnud Riias oma traspordiga ja kasutasin taxyfy teenuseid ja sain kesklinnast kohale 5 euroga.

Rain
Postitusi: 19
Liitunud: 05 Mär 2018, 19:07

Re: Kalnciemsi laat

Postitus Postitas Rain »

Nädalavahetusel sai seda laata Riias külastatud. Kaubavalik oli iseenesest huvitav, aga ilmselt madalhooajast tingituna oli seal lette ikka võrdlemisi vähe.

Kasutaja avatar
käbi
Postitusi: 1023
Liitunud: 08 Veebr 2018, 14:15

Re: Kalnciemsi laat

Postitus Postitas käbi »

Siit saab selle tänava ajaloost ka natukene lugeda:
https://www.delfi.lv/turismagids/riiama ... 0Countries

tomtom
Postitusi: 1095
Liitunud: 06 Apr 2018, 17:34

Re: Kalnciemsi laat

Postitus Postitas tomtom »


mia
Postitusi: 15
Liitunud: 26 Okt 2018, 09:36

Re: Kalnciemsi laat

Postitus Postitas mia »

Tänud kõigile selle teema kohta kogemust jagamast. Olen Riiast korduvalt viibinud, aga tänu neid positusi siin lugedes sattusin ka mina sellele laadale ja jäin väga rahule. Eks omajagu sai sinna ka raha jäetud.

LiisS
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Sept 2020, 21:14

Re: Kalnciemsi laat

Postitus Postitas LiisS »

Kuidas see laat hetkel toimib? Kas seal piirangute tingimustes midagi toimub erilist?

epp1
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Mär 2018, 14:54

Re: Kalnciemsi laat

Postitus Postitas epp1 »

LiisS kirjutas:
12 Juul 2021, 21:08
Kuidas see laat hetkel toimib? Kas seal piirangute tingimustes midagi toimub erilist?
Viska nende sotsiaalmeediatele pilk peale. Palju teksti on seal läti keeles, aga google translate annab mõtte kätte üldise pildi kohta.

Vasta

Mine “Riia”