Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Iraanis

Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Iraanis

Postitus Postitas reisisell »

Millised on kõige suuremad ohud oma rahast ilma jääda või sattuda mõne kuriteo ohvriks.
Sihtkohas vajalike vaktsiinidega saab tutvuda siin.
Infot üldise turvalisuse kohta saab vaadata International SOS lehelt.

juss
Postitusi: 9
Liitunud: 25 Sept 2018, 10:19

Re: Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Iraanis

Postitus Postitas juss »

Kas keegi oskab nõu anda kui ohutu oleks praegu Iraani reisida. Palju positiivseid kogemusi olen lugenud, aga kui vaadata uudiseid, siis see väga kindlust ei tekita.

Ats
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2018, 19:31

Re: Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Iraanis

Postitus Postitas Ats »

juss kirjutas:
25 Sept 2018, 10:20
Kas keegi oskab nõu anda kui ohutu oleks praegu Iraani reisida. Palju positiivseid kogemusi olen lugenud, aga kui vaadata uudiseid, siis see väga kindlust ei tekita.
Eks tavalise sihtkohaga pole Iraani näol tegemist olnudki. Siiski hetkel suurem oht kui tavapäraselt seal olla ei tohiks. Samas asjad nendes riikides võivad eskaleeruda kiiresti. Kui reisi lühikest aega ette, siis vast pole hullu, aga pikalt sellisesse sihtkohta reisi ette ei soovita osta. Lisaks meeldetuletuseks, et kui külastad Iraani, siis hiljem enam ESTA't USA-sse reisimiseks pole võimalik teha ja saad kasutada ainult klassikalise viisa varianti.


seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Iraanis

Postitus Postitas seljakotirändur »

Väga kahju, et Iraani ja Ameerika suhted on hetkel nii tõsiseks läinud. Ma ise olen umbes 2 aastat plaaninud Iraani külastada. Kusjuures mõnel korral jäid silma just Ukrainian Airlinesi pakkumised Riiast, aga lõpuks kuuvpäevad kunagi ei sobinud heade hindadega. Eelmisel aastal toimunud meeleavaldustes(vist oli novembris?) võimu vastu sai väga palju inimesi surma ja kordades veel rohkem võeti kinni ja paljud pandi vangi. Sellest hoolimata pärast ülestunnitust on inimesed nüüd jälle tänaval. See annab lootust, et millalgi jõuab ka Iraani kaasaegsema juhtimissüsteemini ja muutub maailmale avatumaks.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Turistilõksud, petuskeemid ja turvalisus Iraanis

Postitus Postitas Sepp »

Hetkel tundub siiski, et valitsust pooldav konservatiivne pool on liiga tugev, et seda niipea millalgi juhtuks. Muidugi loodan ka mina, et läheks teisiti.

Vasta

Mine “Iraan”