Elron

epp1
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Mär 2018, 14:54

Re: Elron

Postitus Postitas epp1 »

Teoorias on ju nii tore, aga firma peab ju ka kuidagi oma kulusid katma. Miks peab tavareisija rattaga reisijaga võrreldes maksma sama summa kui rattaga reisija võtab ju tegelikult kaks kohta. Mul ei ole rataste vastu rongis midagi, aga see 50% piletihinnast tundub suht "kirik keset küla" lahendus. Lisaks paistab ju ka uudisest, et vähemalt esialgu on see ainult suvisel kõrghooajal.

Cätlyn
Postitusi: 7
Liitunud: 21 Jaan 2020, 18:04

Re: Elron

Postitus Postitas Cätlyn »

epp1 kirjutas:
12 Juul 2021, 20:44
Teoorias on ju nii tore, aga firma peab ju ka kuidagi oma kulusid katma. Miks peab tavareisija rattaga reisijaga võrreldes maksma sama summa kui rattaga reisija võtab ju tegelikult kaks kohta. Mul ei ole rataste vastu rongis midagi, aga see 50% piletihinnast tundub suht "kirik keset küla" lahendus. Lisaks paistab ju ka uudisest, et vähemalt esialgu on see ainult suvisel kõrghooajal.
Aprillist oktoobri lõpuni ei tundu väga suvine kõrghooaeg Eestis või ma eksin?

MNA
Postitusi: 622
Liitunud: 15 Mai 2020, 12:53

Re: Elron

Postitus Postitas MNA »


elsa
Postitusi: 11
Liitunud: 01 Nov 2019, 21:34

Re: Elron

Postitus Postitas elsa »

Ma olen ise väga suur rattasõber, aga polnud seni kursiski, et ratast saab rongi võtta. Kui nüüd päris aus olla, siis need uudised panid ka endale mõtte jooksma, et asendaks mõne siseriikliku reisi hoopis ratta ja rongi mixina. Sõit on odavam. Sihtkohta avastada on ägedam. Parkimise pärast muretsema ei pea. Söögikorrale võid ilma probleemita võtta klaasi veini kõrvale.

dimitri.u.
Postitusi: 28
Liitunud: 05 Mai 2020, 20:04

Re: Elron

Postitus Postitas dimitri.u. »

elsa kirjutas:
13 Juul 2021, 18:26
Ma olen ise väga suur rattasõber, aga polnud seni kursiski, et ratast saab rongi võtta. Kui nüüd päris aus olla, siis need uudised panid ka endale mõtte jooksma, et asendaks mõne siseriikliku reisi hoopis ratta ja rongi mixina. Sõit on odavam. Sihtkohta avastada on ägedam. Parkimise pärast muretsema ei pea. Söögikorrale võid ilma probleemita võtta klaasi veini kõrvale.
Niigi vähe kohti ja nüüd tahad sa ka veel oma saada? :lol:

raixxx
Postitusi: 616
Liitunud: 04 Mär 2018, 18:59

Re: Elron

Postitus Postitas raixxx »


Aix
Postitusi: 29
Liitunud: 02 Veebr 2018, 11:31
Asukoht: Tallinn

Re: Elron

Postitus Postitas Aix »

See jama algas juba eelmisel aastal tegelikult. Oleks eelmine aasta väike tasu tekitatud ja nüüd seda tõstetud, siis ei oleks asi nii hull. Hetkel tõusis korraga rattaga sõitja reisipilet 50%, mis on tõesti palju. Nädalavahetuse reisijal pole väga raske ilmselt, aga inimesel, kes igapäevaselt tööle nii reisib on see ikka korralik lisakulu.

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Elron

Postitus Postitas Mihkel »


Vasta

Mine “Raudteefirmad”