Transport Oslobis

Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Transport Oslobis

Postitus Postitas reisisell »

Lennuliiklus:

Rongiliiklus:
Linnas ja kogu saarel puudub igasugune reisirongiliiklus.

Bussiliiklus:

Laevaliiklus:
Laevaühendus Boholoiga:
Apekoptravel

Autoliiklus:

Jalgrattatd ja liikurvahendid:

Kohale saamine Eestist:

morsk
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Mär 2019, 07:59

Re: Transport Oslobis

Postitus Postitas morsk »

Kas Oslobi ja Moalboali vahel liigub ka otsebuss? Kui mitte, siis kuidas oleks kõige mõistlikum ühest punktist teise saada?

mariii
Postitusi: 41
Liitunud: 22 Veebr 2018, 22:21

Re: Transport Oslobis

Postitus Postitas mariii »

Otsebussi ei liigu minna tuleb Bato kaudu. Piletid maksavad Oslob-Bato 32 peesot ja Bato-Moalboal 77 peesot. Bussi oodates tegi üks tricycle ka pakkumise. Batosse reisi eest küsis 350 ja Moalboali eest 1200 peesot.

morsk
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Mär 2019, 07:59

Re: Transport Oslobis

Postitus Postitas morsk »

Tänud vastuse eest! Üks väike küsimus veel, et kust kohast busside graafikut näha oleks võimalik?

mariii
Postitusi: 41
Liitunud: 22 Veebr 2018, 22:21

Re: Transport Oslobis

Postitus Postitas mariii »

morsk kirjutas:
04 Mär 2019, 18:04
Tänud vastuse eest! Üks väike küsimus veel, et kust kohast busside graafikut näha oleks võimalik?
Minu teada mingit graafikut polegi. Busside sõidugraafik on nii tihe, et mine peatusesse ja usun, et hiljemalt 15 minuti pärast tuleb ka buss. Bussipeatused on väga tihedalt ja bussid peatuvad ka suvalistes kohtades kui kohalikud peatavad neid, aga nagu mina tegin ja mulle tundus, siis kui sul on suurem pagas, mille tahad alla ära panna, siis vist oleks viisakas minna mõnda suuremasse peatusesse. Mina läksin bussi peale 24-7 müügipunkti ees Oslobi "kesklinnas". Lisaks esimese bussi saatsin pikalt, sest seal oli kirjas Oslob ja mõtlesin, et see kuhgi edasi ei sõida, aga tegelt see panigi Batosse edasi selgus kohaliku käest. Õnneks järgmine buss tuli juba 10 minuti pärast.

Vasta

Mine “Oslob”