Riigipiiri ületamised ja riigis viibimise piirangud Ukrainas

Pilt Pilt



Antz
Postitusi: 16
Liitunud: 24 Mär 2019, 17:25

Re: Riigipiiri ületamised ja riigis viibimise piirangud Ukrainas

Postitus Postitas Antz »

Loen meie Välisministeeriumi infot ja sealt tuleb välja selline info:
Lisaks on vaja esitada reisikindlustuspoliis, mis peab olema tehtud Ukraina kindlustusseltsi või välismaa ettevõtte poolt, millel on Ukrainas esindus või lepingulised suhted mõne Ukraina kindlustusseltsiga. Poliis peab katma haigestumise korral kõik COVID-19 ravimisega seotud kulud ning kehtima kogu riigis viibimise ajal.

Mul reisikindlustus tasuta reisikindlustus ja kuidas mina tean, kas nendel on Ukrainas esindus või mitte? Kas see on mingi tingimus paberi peal või tegelikult ka kontrollitakse?

Kink
Postitusi: 23
Liitunud: 11 Juul 2018, 13:43

Re: Riigipiiri ületamised ja riigis viibimise piirangud Ukrainas

Postitus Postitas Kink »

Antz kirjutas:
28 Juun 2021, 19:25
Loen meie Välisministeeriumi infot ja sealt tuleb välja selline info:
Lisaks on vaja esitada reisikindlustuspoliis, mis peab olema tehtud Ukraina kindlustusseltsi või välismaa ettevõtte poolt, millel on Ukrainas esindus või lepingulised suhted mõne Ukraina kindlustusseltsiga. Poliis peab katma haigestumise korral kõik COVID-19 ravimisega seotud kulud ning kehtima kogu riigis viibimise ajal.

Mul reisikindlustus tasuta reisikindlustus ja kuidas mina tean, kas nendel on Ukrainas esindus või mitte? Kas see on mingi tingimus paberi peal või tegelikult ka kontrollitakse?
Kui sa loed seda trip.ee linki, mis siin paar postitust tagasi, siis seal kirjas:
Lisaks sellele nõutakse kõikidelt välismaalastelt Covid-19 kattega kindlustust. Omapärase nüansina peab kindlustus olema väljastatud kas Ukraina kindlustusfirma või rahvusvahelise firma poolt, millel on esindus või koostööpartner Ukrainas. Kindlustust on võimalik osta ka Visit Ukraine kodulehelt. Hinnaks on 3,30 eurot 3 päeva eest + 0,80€ iga järgneva päeva eest. Sellele lisandub 8% suurune teenustasu.

Seega see ilmselt on oluliselt odavam kui otsida Eestist mingit kindlustusfirmat. Samas kui keegi teab, siis andke tulla.

Antz
Postitusi: 16
Liitunud: 24 Mär 2019, 17:25

Re: Riigipiiri ületamised ja riigis viibimise piirangud Ukrainas

Postitus Postitas Antz »

Tänud, seda asja ei pannud ise tähele. Tõesti selle raha eest ei viitsigi midagi muud uurida.



Vasta

Mine “Ukraina”