Ukrainia reisijuht

Pilt Pilt
Vasta

Kas oled külastanud Ukrainat?

Olen ja kindlasti soovitan külastada
0
Pole hääli
Olen ja pigem soovitan külastada
2
33%
Olen ja jättis rahuldava mulje
2
33%
Olen ja pigem ei soovita külastada
0
Pole hääli
Olen ja kindlasti ei soovita külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja kindlasti ei soovi külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja pigem ei soovi külastada
1
17%
Ei ole ja ei oska midagi arvata
0
Pole hääli
Ei ole, aga pigem soovin külastada
0
Pole hääli
Ei ole, aga kindlasti soovin külastada
1
17%
 
Hääli kokku: 6

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Ukrainia reisijuht

Postitus Postitas reisisell »

Üldinfo:
Ukraina on riik Ida-Euroopas. Asub Musta mere ja Aasovi mere ääres; piirneb Rumeenia ja Moldovaga edelas, Ungari ja Slovakkiaga läänes, Poolaga loodes, Valgevenega põhjas ja Venemaaga idas. Pindalalt (603 628 km²) on Ukraina 45. kohal maailmas ja suurim tervenisti Euroopas asuv riik (Venemaa on suurem, kuid suurem osa tema territooriumist on Aasias).

Seos Eestiga:
Sõpruslinnad ja asulad:
Baranivka(Tõrva), Brovarõ(Sillamäe), Donetsk(Narva), Kaniv(Võru), Kiiev(Tallinn), Korostõšiv(Kohtla-Järve), Kulykivka(Räpina), Makariv Raion(Jõgeva), Mõrhorod(Maardu), Uman(Haapsalu), Ternopil(Viljandi), Tšornomorsk(Maardu), Ukrainka(Põhja-Sakala), Võšhorod(Rakvere)

häppy
Postitusi: 6
Liitunud: 14 Jaan 2019, 10:15

Re: Kas oled külastanud Ukrainat?

Postitus Postitas häppy »

Eelmise aasta lõpus sai elus esimest korda Ukrainat külastatud. Kohale lendasime Wizz Airiga Tallinnast, mis on tegelikult väga soodne võimalus. Kohapeal veetsime teisipäevast laupäevani. Enamuse ajast veetsime Kiievis, aga ühe päeva kulutasime Tšernobõli peale, mis oli kindlasti seda väärt. Eks ühe psoitiivse emotsiooni annab juurde ka soodne hinnatase meie jaoks. Turistidele mõeldud kohas ei anna mitte kusagil tunda, et riigis sõjaline oht oleks.

fox
Postitusi: 2
Liitunud: 20 Veebr 2023, 18:06

Re: Ukrainia reisijuht

Postitus Postitas fox »

Kas kellegil on plaanis sellel aastal plaanis Ukrainiat külastada? Endal käivad mõned mõtted. Need kindlasti ei ole seotud rindejoonega.

maria
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Dets 2018, 16:57

Re: Ukrainia reisijuht

Postitus Postitas maria »

fox kirjutas:
19 Apr 2023, 20:30
Kas kellegil on plaanis sellel aastal plaanis Ukrainiat külastada? Endal käivad mõned mõtted. Need kindlasti ei ole seotud rindejoonega.
Hetkel peaks peast ikka väga segane olema, et turismi eesmärgil hetkel Ukrainat külastada.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Ukrainia reisijuht

Postitus Postitas Sepp »

Ukraina turimisiolukorra kohta räägiti eelmisel nädalal päris huvitavat juttu hoopis Kuku majandussaates Buum. Soovitan kuulata, kes lähiajal sinna plaanib reisida. https://kuku.pleier.ee/podcast/buum/147261

Antz
Postitusi: 16
Liitunud: 24 Mär 2019, 17:25

Re: Ukrainia reisijuht

Postitus Postitas Antz »

Kui jätame hetkeks kõrvale selle, et riigis kestab sõda, siis kuidas üldse Ukrainasse kohale jõuda? Ainus viis on bussid ja rongid kuna lennuliiklus suletud. Seega mulle tundub, et mõlemal suunal võib reisimiseks kuluda kaks päeva. Seega nädalase puhkuse korral kulutaks 4 päeva sõidule.

Vasta

Mine “Ukraina”