Singapuri loomaaed

Pilt Pilt
Vasta
SanderS
Postitusi: 1525
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Singapuri loomaaed

Postitus Postitas SanderS »


Kasutaja avatar
käbi
Postitusi: 1023
Liitunud: 08 Veebr 2018, 14:15

Re: Singapuri loomaaed

Postitus Postitas käbi »

2018. aastal oli tegemist maailma suuruselt 2. loomaaiaga. Allikas

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Singapuri loomaaed

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”

Mari-Liis
Postitusi: 5
Liitunud: 18 Apr 2021, 17:42

Re: Singapuri loomaaed

Postitus Postitas Mari-Liis »

Singapuri loomaaed on kindlasti kõige vägevam loomaaed, kus ma olen käinud. Kuna pileti on üsna krõbeda hinnaga, siis sai külastatud ainult loomaaeda ennast, aga lisaks on seal veel ka River Wonders ja Night Safari. Kahjuks oli loomaaia külastus reisi lõpus ja ei õnnestunud neid juurde kuhugi lisada. Kohalesaamiseks oli ainuke kord Singapuris, kus ei piisanud ainult metroost, vaid pidi kasutama ka bussi. Muideks näeb seal hulga loomi, kes on seal vabatahtlikult. Näiteks elevantide juures, mis asub loomaaia ühes ääres, siis seal tegutses hulga ahve. Nemad tegelesid seal muidugi vargustega. Nägin oma silmaga, kuidas ühest lastekärust kommikott varastati. Põõsaste vahel võib kohata korduvalt neid suuri sisalikke, aga nende pärast muretsema ei pea, sest nad põgenevad ise inimeste eest kui lähedale minna. Kui ma külastaks loomaaeda uuesti, siis nüüd ka ma planeeriks täpsemalt ette. Seda tuleks teha selleks, et saaks külastada kõiki showsid ja ka loomade söötmisi. Ma pole muidu loomaaedades neid söötmisi väga palju näinud ja eeldan, et enamasti piirdubki see ainult söötmistega. Seal oli see nagu tuur, kus giid söötis loomi ja samal ajal rääkis nendest. Väga palju seda tehes ei jäänud alla Aleksei Turovskile. Väga äge koht on ka üks sisemine troopikamaja. Sealt loomad välja ei saa, aga hoone sees saavad hulgi erinevalt liike vabalt liikuda. Inimeste jaoks on seal oma teerada, aga edasiliikumiseks jäävad ka sinna erinevad isendid ja ei taha kohe ära liikuda. See oli nii äge, et seal sai lõpuks kolm tiiru seda maja külastatud ja iga kord oli midagi uut avastada. Kuna loomaaed on väga populaarne, siis ilmselt nädalavahetuse peale oma külastus ei tasuks jätta.

Vasta

Mine “Singapur”