Joogikultuur Poolas

Pilt Pilt
Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Joogikultuur Poolas

Postitus Postitas reisisell »

Teema arutamaks erinevate kohalike jookide üle. Milliseid jooke tuleks kindlasti proovida ja millised võiks vahele jätta. Samuti on oodatud info, kust saab neid jooke Eestis osta.

tomtom
Postitusi: 1095
Liitunud: 06 Apr 2018, 17:34

Re: Joogikultuur Poolas

Postitus Postitas tomtom »


Karin22
Postitusi: 10
Liitunud: 30 Sept 2019, 19:09

Re: Joogikultuur Poolas

Postitus Postitas Karin22 »

Poola on küll tuntud viina poolest, aga suvel saime seal hoopis ühe teise üllatuse osaliseks. Üks kohalik soovitas meil osta Poola likööre. Kuna kumbki meist reisikaaslasega ei arva üldiselt likööridest mitte midagi, siis see mõte meid esialgu ei vaimustanud. Siiski ühest supermarketist vaatasime kohalikke likööre ja valikus olid ka sellised väiksemad pudelid. Ei olnud minipudeli mõõtu, aga äkki sellised 200ml suurused. Võtsime kolm erinevat ja tulemus oli ikka kõvasti üle ootuste. Maitseteks olid metsapähkel, kirss ja ploom kui õigesti mäletan. Metsapähkli oma oli kohe eriti hea kuidagi. Kahjuks mark meelde ei jäänud nendel. Eestis ka pole neid tavapoodides seni silma jäänud. Ma ei saaks öelda, et ma nüüd edaspidi eelistaks oluliselt likööri, aga vahest mõne desserdi asendaks küll veel nendega.

Carlo
Postitusi: 28
Liitunud: 01 Dets 2018, 13:17

Re: Joogikultuur Poolas

Postitus Postitas Carlo »

Ma pakuks et selleks kaubamärgiks võis olla Soplica. Kui see peaks nii olema, siis tavapoodides ilmselt tõesti seda leida on raske, aga Tallinnas sadamaalast peaks leidma. http://www.viinaporssi.com/et/component ... gory_id=57

Vasta

Mine “Poola”