"Kaks kanget" reisisaated

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

"Kaks kanget" reisisaated

Postitus Postitas reisisell »

Üldinfo:
Kaks kanget on reisisaadete sar, mida juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda. Esimene hooaega jõudis eetrisse 2009. aastal. Mitmetel hooaegadel on saate loomisel kaasas olnud Go Groupi suuromanik Tiit Pruuli ja Go Travel on ka märigtud saate toetajana.

Hooajad:
Kaks kanget Lõuna-Ameerikas (Eetris: 2009 Kanal 2-s)
Kaks kanget Venemaal (Eetris: 2011 Kanal 2-s)
Kaks kanget Indias (Eetris: 2013 Kanal 2-s)
Kaks kanget Ameerikas (Eetris: 2015 Kanal 2-s)
Kaks kanget Kagu-Aasias (Eetris: 2017 Kanal 2-s)
Kaks kanget Sovjetistanis (Eetris: 2019 TV 3-s)
Kaks kanget Jaapanis (Eetris: 2020 TV 3-s)

SanderS
Postitusi: 1525
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Re: Kaks Kanget Venemaal

Postitus Postitas SanderS »

Enamuses saadedest tundusid auru all olevat.

Aigi56
Postitusi: 5
Liitunud: 09 Apr 2018, 21:06

Re: Kaks Kanget Ameerikas

Postitus Postitas Aigi56 »

Minule Margna ja Jõekalda reisisaated meeldivad. Nad ei jutusta ühest kohast pikalt ja igavalt, vaid saated on tempokad ja huvitavad. Eks häid kohti oskab neile kindlasti ka valida Tiit Pruuli.

kelly
Postitusi: 7
Liitunud: 03 Nov 2018, 21:09

Re: Kaks Kanget Kagu-Aasias

Postitus Postitas kelly »

Kas on oodata sellele reisisaadete sarjale ka järge?

carmen
Postitusi: 9
Liitunud: 25 Apr 2018, 20:53

Re: Kaks Kanget Kagu-Aasias

Postitus Postitas carmen »

kelly kirjutas:
03 Nov 2018, 21:11
Kas on oodata sellele reisisaadete sarjale ka järge?
Kanal 12 reklaamib hetkel Kahe Kange seikluisi Ameerikas, et praegu seigeldakse idas, aga see võib vana viide olla samale Kagu-Aasia seriaalile.

kelly
Postitusi: 7
Liitunud: 03 Nov 2018, 21:09

Re: Kaks Kanget Lõuna-Ameerikas

Postitus Postitas kelly »

Oma ülesehitusel oli minu meelest see nende üks parimaid saateid. Ühelt poolt näidati, kuidas reisida seljakotirändurina ja teisalt kuidas luksulikumalt reisida. Teada ju on, et need kaks sihtgruppi on väga erinevate ootuste ja eelarvetega.

mariii
Postitusi: 41
Liitunud: 22 Veebr 2018, 22:21

Re: Kaks Kanget Indias

Postitus Postitas mariii »

Lõpuks on minu lemmikreisisaatel algamas ka uus hooaeg Kaks Kanget Sovjetistanis. Jään huviga ootama, sest antud sihtkohad on mulle ka eelnevalt huvi pakkunud.

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Kaks kanget Sovetistanis

Postitus Postitas Mihkel »

Kuigi üldjuhul igasuguste reisisaadete vaatamine tekitab üldjuhul isu külastada antud sihtkohti, siis see saade on minu jaoks tekitanud vastupidise effekti. Turistidele mõeldud kohti on vähe, asjaajamine tundub vaevaline ja toit ei tundu olevat kõige maitsvam. Mägedes sõitmine võib esmalt tunduda lummava vaatena, aga ma kujutan ette, et kui sa pead seal tunde veetma teeaukudest läbi sõites, siis tundub see kõik juba lihtsalt tühermaa. Lisaks kuna piirid sinna suunal on suhteliselt alles avanenud, siis on ka lennuühendusi hetkel väga piiratud arv, mis omakorda teeb hinna kalliks. Mina lendaks selle asemel juba Ida- või Kagu-Aasiasse.

seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Kaks Kanget Indias

Postitus Postitas seljakotirändur »

Ma muidu olen neid kahe kange saateid vaadanud hoolega, aga eriti India ja ka mõne teise hooaja puhul ärritab mind Jõekalda hädaldamine rohkemal või vähemal määral. Margna lendab selles suhtes asjadele suhteliselt täiega peale ja ei hädalda.

Kaspar90
Postitusi: 1805
Liitunud: 06 Jaan 2018, 19:20

Re: Kaks kanget Sovetistanis

Postitus Postitas Kaspar90 »

Aastalõpu saates kuulutati ka välja, et nende järgmine saade tuleb Japaani kohta. Tõsiselt jään ootama seda.

Vasta

Mine “Reisisaated ja videod”