Kosovo reisijuht

Pilt Pilt
Vasta

Kas oled külastanud Kosovot?

Olen ja kindlasti soovitan külastada
0
Pole hääli
Olen ja pigem soovitan külastada
1
25%
Olen ja jättis rahuldava mulje
0
Pole hääli
Olen ja pigem ei soovita külastada
0
Pole hääli
Olen ja kindlasti ei soovita külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja kindlasti ei soovi külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja pigem ei soovi külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja ei oska midagi arvata
3
75%
Ei ole, aga pigem soovin külastada
0
Pole hääli
Ei ole, aga kindlasti soovin külastada
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 4

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Kosovo reisijuht

Postitus Postitas reisisell »

Sularaha väljavõtmine, valuuta vahetamine ja kaardiga maksmine Kosovos:
Valuuta: Euro
Ülevaate erinevate linnade hinnatasemest saab Numbeo.com lehelt. 2017. aastal oli riigis kõige populaarsemaks krediitkaardi teenusepakkujaks VISA. Allikas

HenryIV
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Juul 2019, 18:07

Re: Kas oled külastanud Kosovot?

Postitus Postitas HenryIV »

Kohe varsti on plaanis võtte ette väike Balkani ringreis ja ei oska otsustada kas põigata selle käigus ka Kosovosse. Oskab keegi nõua anda kui palju seal teha on? Kui teha see sissepõige, siis kindlasti külastada ainult ühte linna, aga kas selleks oleks mõistlikum valida Priština või Prizren?

Jaak
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Aug 2018, 20:54

Re: Kas oled külastanud Kosovot?

Postitus Postitas Jaak »

HenryIV kirjutas:
07 Juul 2019, 18:15
Kohe varsti on plaanis võtte ette väike Balkani ringreis ja ei oska otsustada kas põigata selle käigus ka Kosovosse. Oskab keegi nõua anda kui palju seal teha on? Kui teha see sissepõige, siis kindlasti külastada ainult ühte linna, aga kas selleks oleks mõistlikum valida Priština või Prizren?
Aasta tagasi sai oldud sama dilemma ees. Valik ostus lõpuks, et siiski külastada ja marsruut oli Tirana-Prizren-Skopje. Prizren jättis kuidagi sellise väikse hubase mulje. Tõesti teha seal palju pole, aga minule see linn siiski millegipärast meeldis. Huvitava asjana võib ka siin ära mainida, et mõnes söögikohas istekohti leida on suhteliselt keeruline päevasel ja õhtusel tipptunnil. Korra viis lausa asi selleni, et sai hoopis lõuna KFC-s tehtud.

Vasta

Mine “Kosovo”