Tai reisijuht

Pilt Pilt
Vasta

Kas oled külastanud Taid?

Olen ja kindlasti soovitan külastada
0
Pole hääli
Olen ja pigem soovitan külastada
0
Pole hääli
Olen ja jättis rahuldava mulje
3
43%
Olen ja pigem ei soovita külastada
0
Pole hääli
Olen ja kindlasti ei soovita külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja kindlasti ei soovi külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja pigem ei soovi külastada
1
14%
Ei ole ja ei oska midagi arvata
1
14%
Ei ole, aga pigem soovin külastada
0
Pole hääli
Ei ole, aga kindlasti soovin külastada
2
29%
 
Hääli kokku: 7

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Tai reisijuht

Postitus Postitas reisisell »

Üldinfo:
Tai on riik Kagu-Aasias Indohiina poolsaarel. See piirneb lõunas Tai lahe ja Malaisiaga, idas Kambodža ja Laosega ning läänes Andamani mere ja Birmaga.
Pealinn: Bankok
Riigikeel: tai
Ajavahe võrreldes Eestiga: -6
Pindala: 514 000 km²
Rahvaarv: 66 188 503
Rahvastiku tihedus: 128,8 in/km²
Telefonikood: +66
Domeen: .th

Mobiilne internet ja WiFi:
eSIM:
eSIM on digitaalne SIM-kaart, mis võimaldab ühes telefonis mitut SIM-kaarti kasutada. Teenust toetavad ainult uuemad telefonid. Android telefoniga on võimalik seda võimekust kontrollida helistades *#06#. Kui ilmub EID number, siis teie telefon toetab eSim teenust.

Söögikultuuri kohta loe rohkem siit.
Joogikultuuri kohta loe rohkem siit.

raixxx
Postitusi: 616
Liitunud: 04 Mär 2018, 18:59

Re: Kas oled külastanud Taid?

Postitus Postitas raixxx »

Koht, kus kindlasti tahan ära käia. Kui keegi teab odavaid võimalusi sinna jõdumiseks, siis oleks nendest väga huvitatud. Lennujaamas ööbimine, pikad ümberistumised ja muu selline ei ole probleem.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Kas oled külastanud Taid?

Postitus Postitas vandersell »

Postimees.ee:Tai seab turistidele taas uusi piiranguid

Näide sellest, et koht on ikka väga turistikaks ära läinud, kes seda välitida üritavad.
“The best view comes after the hardest climb”

Kadre
Postitusi: 1
Liitunud: 30 Dets 2022, 15:14

Re: Tai reisijuht

Postitus Postitas Kadre »

Tere,
Olen siin novembri keskpaigast saati otsinud lennupileteid Taisse. Kui esialgu otsisin odavaid pileteid, siis nüüd oleks rahul kui saaks juba mõistliku hinnaga. Lennata sooviks Jaanuari ja Märtsi vahel. Päris viimase hetke lennud ei sobi, aga kui oleks nädal ette teada, siis oleks sobilik. Kas keegi on ise leidnud või oskab mõnda suunda anda, kust otsida.

Tänud juba ette igasuguse abi eest!

veix666
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Okt 2018, 00:24

Re: Tai reisijuht

Postitus Postitas veix666 »

Kadre kirjutas:
30 Dets 2022, 15:19
Tere,
Olen siin novembri keskpaigast saati otsinud lennupileteid Taisse. Kui esialgu otsisin odavaid pileteid, siis nüüd oleks rahul kui saaks juba mõistliku hinnaga. Lennata sooviks Jaanuari ja Märtsi vahel. Päris viimase hetke lennud ei sobi, aga kui oleks nädal ette teada, siis oleks sobilik. Kas keegi on ise leidnud või oskab mõnda suunda anda, kust otsida.

Tänud juba ette igasuguse abi eest!
Ära kõrgeid panuseid tee sellele suunale ja see puudutab tegelt kogu Aasiat. Kuna üks poolearuline ei suuda piiri pidada, siis on Venemaa õhuruum kinni ja kütusehinnad on väga kõrged, sellepärast on ka Aasiasse lendamine hetkel väga kulukas.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Tai reisijuht

Postitus Postitas Sepp »

Eelnevale jutule lisan kahjuks veel kaks faktorit, mis suurt lootust ei anna. Esiteks on euro kurss üsna nõrk. Põhjuseid ei pea kaugelt otsima. Teiseks on Aasia riigid üsna koservatiivsed olnud seoses Covidiga ja sellepärast on olnud ka lennufirmadel madalam huvi liine sinna avada/taasavada.

Vasta

Mine “Tai”