GeoGuessr

Vasta
Rasmus
Postitusi: 13
Liitunud: 14 Juul 2019, 16:52

GeoGuessr

Postitus Postitas Rasmus »

Koduleht: https://www.geoguessr.com
See on küll ühe veebilehe promomine, aga minu jaoks tundub see asjakohane. Esiteks märgin muidugi ära, et mingit hüve ma selle koha promomisest ei saa. Lühidalt on põhimõte lihtne, sind visatakse suvalisse kohta google street vaatega ja sa pead arvama ära, kus sa oled. Mänguvõimalusi ja seadistusi on seal erinevaid. Kuigi mäng oli alguses tasuta, siis hetkel tuleb maksta üsnagi mõistlik summa, et kasutada seda piiramatult ja kõike võimalusi. Paljud siin kaasfoorumlased seda mängu mänginud on?

Gert
Postitusi: 431
Liitunud: 17 Sept 2018, 17:08

Re: GeoGuessr

Postitus Postitas Gert »

See ühtpidi üsna haarav mäng, aga päris kiiresti tüütab vahest ära ka. Peamiselt sellepärast, et kui viskab suu kuhugi asustamata alale, kus lähim küla või linn asub väga kaugel. Samuti on väga häirivad need juhud kui kuhugi asutusse või linnakusse pannakse sind, kust välja ei pääse. Suurem reisimise pagas on mängus kindlasti kasulik, aga on palju lihtsaid nippe, millega saad ka riigi selgeks teha. Esiteks tasuks selgeks teha, kus google street view on üldse saadaval. Lippud tundmine tuleb siin ka tihti kasuks, sest paljude asutuste ees on üleval riigilipud. Erinevad tähestikud ei anna õiget sihtriiki enamasti, aga teeb regiooni selgeks. Kuna enamik riike kasutab parempoolset liiklust, siis kui näete autot liikumas vaskapoolsel teepoolel, siis peaks see olema väga hea vihje. Linnas olles vaadake erinevaid reklaame. Reklaamidel on tihti olemas kodulehed ja kui pole tegemist rahvusvahelise domeeniga, siis võite aadressi lõpu järgi aru saada, kus riigis asute.

Katrin_T
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Juul 2020, 20:22

Re: GeoGuessr

Postitus Postitas Katrin_T »

Mulle ka see mäng mingi hetk väga meeldis, aga siis hakkas pidevalt jamama, et ei lukustanud mu vastust ära ja seda korduvalt. Nendes kohtades, kus on see ajaline limiit kaotasin selle tõttu tihti. Kellegil teisel veel sellist jama olnud?

aulis
Postitusi: 4
Liitunud: 21 Jaan 2023, 19:04

Re: GeoGuessr

Postitus Postitas aulis »

Seal on juurde tellinud see riikide märkimise mänge. See on tasuta ja minu meelest väga mänguhimu tekitav mäng.

j00sep
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Nov 2023, 08:52

Re: GeoGuessr

Postitus Postitas j00sep »

Üle pika aja proovisin uuesti seda kohta. Asi on muutunud päris ägedaks. Tasuta küll palju midagi teha ei saa, aga iga päev natukene proovida saab ikka.

Vasta

Mine “Vaba teema”