Pangakaardid reisimiseks

Vasta
Robi
Postitusi: 23
Liitunud: 01 Sept 2018, 17:48

Pangakaardid reisimiseks

Postitus Postitas Robi »

Millised on paremad pangakaardid reisimisel? Minul endal on lisaks tavalinsele pangakaardile ka Nordea krediitkaart, mis maksab viis eurot kuus, aga reisikindlustus on tasuta selle eest ja üsna heade tigimustega. Viimasel ajal on sellest muidugi kasu vähe olnud. Ise plaanisin endale ka enne kriisi Transferwise kaardi soetamist, aga tegudeni siiski ei jõudnud. Meil väga levinud Mastercardiga võib Aasias kohati hätta jääda.

vigurvänt
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Mai 2020, 23:08

Re: Pangakaardid reisimiseks

Postitus Postitas vigurvänt »

Hea uudis on see, et Luminor läheb 1. novembrist üle VISA kaartidele, et nüüd saab jälle Eestis VISA kaarte ka.

dimitri.u.
Postitusi: 28
Liitunud: 05 Mai 2020, 20:04

Re: Pangakaardid reisimiseks

Postitus Postitas dimitri.u. »

Ma olen Transferwise kaardi omanik. Põhiline eelis on see, et keegi ei saa pettuse korral võtta rohkem raha kui sa antud kontole pannud oled. Maksmisega pole seni probleeme olnud.

olavi
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Juun 2021, 20:10

Re: Pangakaardid reisimiseks

Postitus Postitas olavi »

Mul Euroopast välja reisides kindel skeem. Põhikaart on luminori deebet(VISA). Seda ei kasuta võimalusel kordagi, ainult viimases hädas. Samuti peidan füüsilise kaardi ära nii hästi kui võimalik. Lisaks sellele on Luminori kreedit(samuti VISA). Kreeditil on kasutusel väiksem limiit ehk 250 eurot. Põhiline maksevahend on Coopi kaart(Mastercard). Seda kasutan põhilise maksevahendina ja üle 100 euro sinna jooksvateks kuludeks üle ei kanna kui just pole vaja mõnda suuremat kulutust teha. Kui peaks sattuma ka mõne röövi ohvriks, siis esimesena annan coopi kaardi ja vajadusel pin koodi. Kui sellega läheb hapuks, siis annaks Luminori kreediti lisaks. Kui see ka vähe oleks, siis seletaks, et ma ootan esimesele kaardile läipäeval raha juurde ja ma olen vaene Ida-Euroopast. Mõne jaoks võib tunduda mu jutt overkill, aga kui kuulsin ühe tuttava juttu, mis tal Mehhikos juhtus, siis tundub üsna praktiline, et riske maandada.

Vasta

Mine “Vaba teema”