Seljakotid

Vasta
matiram
Postitusi: 8
Liitunud: 27 Okt 2018, 17:52

Seljakotid

Postitus Postitas matiram »

Kuna sattusin siin seda kohvri teema lugema, siis oma teema võiks olla ka seljakottidele. MInule eelkõige pakuvad huvi suuremad matkamiseks mõeldud kotid, aga võib ja arutada ka väiksemate üle. Minul endale väga negatiivne kogemus jagada. Kaup24 kaudu ostsin sellise seljakoti: https://www.morex.ee/seljakott-flexair-65l-68033 Jah link teine, aga kott on sama ehk Pavillo vist firma nimi siin. Kott oli seljas võrdlemisi ebamugav võrreldes sõbra omaga, mida proovisin. Kotis sees oli mingisugune metallkonstruktsioon või tugi, mis oli mõeldud toestuseks, aga see rohkem segas ja hõõrus. Pikemal reisil Filipiinidel ühel laevareisil, kus suuremad kotid tuli ära anda, siis tagasi saades oli kott veel lagunenud. Selle metalli viskasin lõpuks minema. 2-3 reisi hiljem lagunes ka kotil see pealmise riide osa, mis nööriga kokku tõmmatakse. Maksin 65l koti eest 61 eurot, mis jah nüüd saan aru, et ongi odav, aga isegi selle raha eest polnud seljakotti. Seega Pavillo seljakotte mina soovitan vältida.

Toome
Postitusi: 13
Liitunud: 04 Mai 2018, 20:25

Re: Seljakotid

Postitus Postitas Toome »

Minul samuti kaup24-st ostetud seljakott Highlander Discovery ja mina olen väga rahul. Vatti on kõvasti saanud ja midagi pole seni katki läinud. Raskema pagasi puhul on ka väga mugav seljas tänu heale toestusele. Hind oli hoopis eelkõnelejast odavam ehk 56 eurot. Seega tundub, et hind ei pruugu olla alati kõige parem indikaator.

seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Seljakotid

Postitus Postitas seljakotirändur »


Rasmus
Postitusi: 13
Liitunud: 14 Juul 2019, 16:52

Re: Seljakotid

Postitus Postitas Rasmus »

Toome kirjutas:
08 Okt 2020, 17:00
Minul samuti kaup24-st ostetud seljakott Highlander Discovery ja mina olen väga rahul. Vatti on kõvasti saanud ja midagi pole seni katki läinud. Raskema pagasi puhul on ka väga mugav seljas tänu heale toestusele. Hind oli hoopis eelkõnelejast odavam ehk 56 eurot. Seega tundub, et hind ei pruugu olla alati kõige parem indikaator.
Lihtsalt hinda üks-ühele siiski võtta ei saa. tuleb arvestada, et kottidel on erinevad mahtuvused ja sellest olenevalt ka hind muutub sama margi juures iseg märkimisväärselt.

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Seljakotid

Postitus Postitas Mihkel »

Kui raha on, siis tasub jalad jah seada näiteks Matkaspordi või muu sarnasesse poodi. Seal üsna suure tõenäosusega saad endale väga hea seljakoti. Kahjuks miinuseks ongi see, et selle eest tuleb omajagu raha välja käia. Mingis Sport Directsis saad ka seljakotti proovida, aga väheusutav keegi seal mingite raskustega viitsib jamada sinuga. Samas on ilma raskustega proovimine sama kui jalanõud lihtsalt kõrvalt vaadata. Minul endal läks oma matkaseljakoti valimine lihtsalt. Esmalt oli ootamatult ees üks reis, kuhu kohvriga minna ei saanud ja laenasin sõbral. Kott istus hästi ja hiljem ostsin endale ka sarnase. Marki öelda ei oska ja ei viitsi hetkel panipaigast üles ka otsida.

Sulev
Postitusi: 1
Liitunud: 27 Jaan 2023, 19:29

Re: Seljakotid

Postitus Postitas Sulev »

Kas keegi on nõus laenama kaheks nädalaks suuremat seljakotti reisiks Aasiasse? Kuna ilmselt esimene ja viimane kord selline vajadus, siis ostmisel mõtet ei näe. Tasu lepiks kokku jooksvalt. Asukoht peaks olema Tallinn.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Seljakotid

Postitus Postitas Sepp »

Sulev kirjutas:
27 Jaan 2023, 19:41
Kas keegi on nõus laenama kaheks nädalaks suuremat seljakotti reisiks Aasiasse? Kuna ilmselt esimene ja viimane kord selline vajadus, siis ostmisel mõtet ei näe. Tasu lepiks kokku jooksvalt. Asukoht peaks olema Tallinn.
Kirjutasin sulle.

Jyri
Postitusi: 18
Liitunud: 26 Mär 2018, 01:46

Re: Seljakotid

Postitus Postitas Jyri »

Kas Tallinnas/Tartus keegi seljakottide parandusega ka tegeleb? Olen paarist riieteparanduse kohast küsinud, aga nemad pole jutule võtnud.

Vasta

Mine “Vaba teema”