Reisikohvrid

Vasta
Kadri
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Sept 2019, 21:19

Reisikohvrid

Postitus Postitas Kadri »

Kuna viimasel reisil sai kohver saatulikult kannatada, siis nüüd järgmise reisi jaoks(millal iganes see ka õnnestub) on vaja uut kohvrit. Seni kasutasin mingit odavat kohvrit, mis pidas isegi üllatavalt hästi vastu. Kas kallimma kohvri ostmine tasub ennast ära? Milliseid firmasid soovitate ja milliseid tasub vältida? Tallinnas neid poode ka omajagu, et hea soovitus selles vallas tasuks ka ära. Internetist väga osta ei tahaks, et tahaks enne katsuda ka kui ostmiseks läheb. Kohvrite parandamisega vist keegi eraldi ei tegele?

dimitri.u.
Postitusi: 28
Liitunud: 05 Mai 2020, 20:04

Re: Reisikohvrid

Postitus Postitas dimitri.u. »

Nagu iga muu asjaga tuleb esmalt selgeks teha endale vajadused ja võimalused. Inimene, kes käib korra või kaks aastas paketireisil, siis temal ilmselgelt pole mõtet väga palju kohvri alla raha panna. Kui reisimist on rohkem ja erinevate transpordivahenditega, siis peaks juba vaatama. Minul on reisimist ka tööga seoses, seega olen ostnud vähe paremad kohvrid endale nii käsipagasi kui äraantava pagasi jaoks. Teemaalgataja ei maininud muidugi hetkel ära, kas soovib uut käsipagasi kohvrit või suuremat. Poesoovitust jagada ei oska, sest ise ostin mõlemad kohvrid endale Eestist väljaspoolt. Ainukese väikese vea, mida tulevikus väldiks on see, et lihtsalt musta kohvrit enam ei ostaks. Pagasilindil ja mujal transpordis seda raskem leida ja võimalus väiksem, et keegi sinu kohvri enda pähe võtab.

SanderS
Postitusi: 1525
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Re: Reisikohvrid

Postitus Postitas SanderS »

Järgmine artikkel on küll reklaamiga seotud, aga kasulik lugemine ikka. https://www.reisisemu.ee/7-head-nouanne ... er-valida/

jana83
Postitusi: 19
Liitunud: 29 Juul 2018, 20:12

Re: Reisikohvrid

Postitus Postitas jana83 »

Ma olen kohvrite teemal täielikult Eastpaki usku. Need kohvrid on tõesti oma raha väärt.

veix666
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Okt 2018, 00:24

Re: Reisikohvrid

Postitus Postitas veix666 »

jana83 kirjutas:
27 Nov 2022, 20:44
Ma olen kohvrite teemal täielikult Eastpaki usku. Need kohvrid on tõesti oma raha väärt.
Tegin ka aastaid tagasi selle kulutuse, et otsin Eastpaki käsipagasi kohvri. Kohvriga ise olen väga rahul, aga nüüd kogub see kohver pikalt tolmu. Põhjuseks see, et odavlennufirmad muutsid oma pagasipoliitikat. Kui olen lühikestel lendudel, siis pole käsipagasi kohvrit juurde ostnud. Pikematel reisidel on kaasas olnud suur kohver või matkakott.

Vasta

Mine “Vaba teema”