Koronaviirususe mõju reisimisel

kaisa
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Apr 2018, 20:47

Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas kaisa »

Järjest rohkem pannakse igasuguseid piiranguid reisimisele seoses koroonaviirusega. Endal õnneks ühtegi reisi ees ootamas ei ole ja sellepärast muretsema ei pea. Hiinasse või selle kaudu ilmselt ise ei sooviks hetkel kuidagi reisida, isegi kui see ei puudutaks konkreetsed kriisipiirkonda. Samas nii nõme kui seda ka öelda ei ole, siis ilmselt on ka sellest olukorrast võita. Eelkõige võidavad need, kellel on reis ees ootamas riiki, kes ei võta enam vastu Hiina turiste. See peaks hinnad madalamale viima ja reis üldse mõnusamaks muutuma vähemate inimeste tõttu.

Gert
Postitusi: 431
Liitunud: 17 Sept 2018, 17:08

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas Gert »

Ma tean, et nõme on sellise asja üle nalja teha, aga parim nali, mida sellele teemal kuulnud olen:
Selleks ajaks kui Corona viirus Eestisse jõuab, selleks ajaks on ta kõigest Saku On Ice.


Kasutaja avatar
käbi
Postitusi: 1023
Liitunud: 08 Veebr 2018, 14:15

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas käbi »

Viirus levib edasi. Mingil hetkel leidub haigusele vaktsiin, mida on aga "kallis" toota. Riigid ostavad seda kallist vaktsiini hulga sisse ja pärast seda haigus kaob. Kui selline asi peaks nüüd juhtuma, siis mina hakkan küll neid vandenõusi uskuma edaspidi vähemalt meditsiiniäri puhul.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas vandersell »

Kui mina teeks panuseid mingile vandenõuteooriale, siis ma pigem panustaks mingile konkureerivale riigile. Wuhani näol on tegemist ikkagi tööstuslinnaga ja linna sulgemisest võib kasu võita USA, India, Indoneesia või jumal teab kes. Antud koht siiski rahvusvaheliselt väike koht, et laialt levimise kiirus on väiksem kui see oleks juhtunud näiteks Bekingis või mõnes muus taolises linnas.
“The best view comes after the hardest climb”

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas Sepp »


tomtom
Postitusi: 1095
Liitunud: 06 Apr 2018, 17:34

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas tomtom »


seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas seljakotirändur »

Tegelikult on ju tegemist üsna hirmsa viirusega. Lennufirmad ei sulgeks oma liine ja riigid piire kui asi poleks tõsine. See Eesti hotelli juhtum hiinlastega oli küll natukene ülereageerimine, aga kokkuvõttes on asi ikkagi tõsine. Positiivse külje pealt on hektel küll see, et suremus on siiski väga madal. Oht seal on muidugi ka mutanteerumisele vist? Huvitav kui ma peaks hetkel Euroopast Aasiasse lendama ja olen külmetushaiguse küüsis palavikuga, kas siis pannakse kohe lukku ära?

SanderS
Postitusi: 1525
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas SanderS »

Hinnas ehitati koronaviiruse ravimiseks haigla kahe nädalaga.

elsa
Postitusi: 11
Liitunud: 01 Nov 2019, 21:34

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas elsa »

Täiesti hämmastav! Kui nii suudetakse selline hoone püsti panna, siis miks ülejäänud ehitiste püstisaamine meil nii kaua võtab?

Vasta

Mine “Vaba teema”