Koronaviirususe mõju reisimisel

Carlo
Postitusi: 28
Liitunud: 01 Dets 2018, 13:17

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas Carlo »

Minu soovitus on, et suvised lennupiletid tuleks esimesel võimalusel ära osta. See, et viirus läbi saab on ennegi tundunud, aga nüüd tõenäosus suurem. Suvel võib minna korralikuks reisibuumiks, mis lööb lennupiletite hinnad lakke.

olavi
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Juun 2021, 20:10

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas olavi »

Tundub, et Hiinasse ei saa niipea reisida arvestades, kuidas nemad korooaviirusega on ümber käinud ja teevad seda siiani.

meremees
Postitusi: 11
Liitunud: 21 Okt 2020, 19:43

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas meremees »

olavi kirjutas:
05 Dets 2022, 19:24
Tundub, et Hiinasse ei saa niipea reisida arvestades, kuidas nemad korooaviirusega on ümber käinud ja teevad seda siiani.
Ega ka teised Aasia riigid on olnud üsna konservatiivsed piirangute mahavõtmisel. Aasias ollakse üsna tundlikud sellel teemal. Hiina tase on muidugi klass omaette.

sannu
Postitusi: 4
Liitunud: 18 Dets 2023, 20:24

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas sannu »

Uudistest saab siin lugeda, et koroona siin vaikselt jälle möllamas. Mul endal veebruaris Kagu-Aasia reis plaanis, kas on mingit ohtu, et seal võib sellega mingeid piiranguid tulla?

j00sep
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Nov 2023, 08:52

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas j00sep »

sannu kirjutas:
18 Dets 2023, 20:28
Uudistest saab siin lugeda, et koroona siin vaikselt jälle möllamas. Mul endal veebruaris Kagu-Aasia reis plaanis, kas on mingit ohtu, et seal võib sellega mingeid piiranguid tulla?
Julgeks pakkuda, et see mõju on hetkel ikkagi nii väike, et isegi väikeste inimelude hinnaga keegi oma riigi turimsituludest loobuda ei soovi.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Koronaviirususe mõju reisimisel

Postitus Postitas Sepp »

Singapuris on juba maskid ja distantsipiirangud tugeva soovitusena tagasi. Kui asi hullemaks läheb, siis kindlasti võivad ka rangemaid piiranguid peale panna.

Vasta

Mine “Vaba teema”