Reisinipid

jana83
Postitusi: 17
Liitunud: 29 Juul 2018, 20:12

Re: Reisinipid

Postitus Postitas jana83 »

Üks nipp, mida mina olen kasutanud. Kui jalutad mingisse sihtkohta ja sealt pärast tagasi pead sama teed mööda tulema. Kasuta selleks kasvõi paraleelset tänavat, aga kindlasti mitte enam sama. Näed jälle mõnevõrra rohkem uusi asju.

nublu
Postitusi: 5
Liitunud: 27 Aug 2018, 11:14

Re: Reisinipid

Postitus Postitas nublu »

Mõne jaoks võib tunduda äkki imelikuna, aga mina tegin endale pika checklisti asjadest, mida reisil vaja võib minna. Iga kord kohvrit pakkides võtan selle nimekirja ette. Vaatan sealt, esiteks, kas mul seda sellel reisil vaja on ja teiseks, kas see on olemas.

jokker
Postitusi: 7
Liitunud: 10 Aug 2019, 18:32

Re: Reisinipid

Postitus Postitas jokker »

Käies riikides, kus tempertuur on 30 kraadi ümber kasutan mina peamiselt sünteetilisi t-särke puuvillaste asemel. Seda kolmel põhjusel:
1)Need ei ima endasse nii palju higi
2)Neid on lihtsam pesta ja kuivavad kiiremini
3)Nad ei lähe seljakotis või kohvris kortsu

kaisa
Postitusi: 71
Liitunud: 10 Apr 2018, 20:47

Re: Reisinipid

Postitus Postitas kaisa »

Google maps on väga hea abimees restoranide leidmiseks. Korduvalt olen leidnud, hea hinnanguga restorane vanalinnade kõrvalistel tänavatel, kuhu ilmselt muidu ei satuks. Tihti need päeatänava restoranid on kehvema reitinguga, sest nad ei pea nii palju pingutama klientide saamiseks. Oleneb muidugi linna populaarsusest, aga muidu tasub vaadata vähemalt 100 hinnanguga ja miinimums keskmine peaks olema vähemalt 4,5.

Kadri
Postitusi: 18
Liitunud: 20 Sept 2019, 21:19

Re: Reisinipid

Postitus Postitas Kadri »

Oma viimastel reisidel on minu jaoks üks suurimaid avastusi olnud termospudel. Seda eelkõige kolmel põhjusel. Tühja pudeliga pääsed läbi lennujaama turvakontrollist ja hiljem saad seda tasuta veega WC-s täita. Nii väldid kallist vee hinda lennujaamas või lennukis. Teiseks säästad nii loodust ja ei osta plastikpudelis vett. Kolmandaks on selle põhiline funktsioon, mis hoiab su joogi talvel soojana ja suvel külmana. Uskuge mind, väga mõnus on suvel keset kõige turistirohkemat kohta palavusega juua külma vett, mida saite hotelli kraanist tasuta.
Viimati muutis Kadri, 26 Veebr 2020, 19:19, muudetud 1 kord kokku.

SanderS
Postitusi: 1456
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Re: Reisinipid

Postitus Postitas SanderS »


mia
Postitusi: 11
Liitunud: 26 Okt 2018, 09:36

Re: Reisinipid

Postitus Postitas mia »

Mina pean tunnistama, et üks õppetund minu jaoks on olnud see, et arenguriikides google maps asukohad võivad tublisti eksida, seda ka näiteks avalike asutuste nagu bussijaam kohta. Seega ärge häbenege reisides google mapsi kombineerida kohalike käest küsimisega.

kenny
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Okt 2018, 19:20

Re: Reisinipid

Postitus Postitas kenny »

Nagu ka eelmine postitus, siis minu oma puudutab Google Mapsi. Eeltööd tehes märgin ma kõik huvitavad sihtkohad google mapsis. See aitab edukamalt teekonda planeerida, et millistel päevadel huvipunkte külastada, et ei peaks palju tühja kõndima.

Vasta

Mine “Vaba teema”