Söögikultuur Armeenias

Pilt Pilt
Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Söögikultuur Armeenias

Postitus Postitas reisisell »

Teema arutamaks erinevate kohalike söökide üle. Milliseid toite tuleks kindlasti proovida ja millised võiks vahele jätta. Samuti on oodatud info, kust saab neid toite Eestis süüa.
Armeenia söögikohad Eestis:
Viljandis: Soso juures

Reisilt toiduaineid koju kaasa ostes tasub arvestada:
Euroopa Liitu ei tohi kolmandatest riikidest tuua liha- ja piimatooteid ning muid tooteid, mis sisaldavad piima või liha, samuti nende saadusi ja tooteid nendest. Siia kuuluvad nt vorst, lihakonservid, pekk, pirukad, vareenikud, pelmeenid, jäätis, kondenspiim, täidetud köögiviljad, valmis sinep jms. Puu ja köögiviljadest on lubatud AINULT värsked ja kuivatatud ananassid, kookospähklid, banaanid, datlid ja värsked durianid.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Söögikultuur Armeenias

Postitus Postitas Sepp »

Viljandis asub Armeenia restoran Soso juures

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Re: Söögikultuur Armeenias

Postitus Postitas reisisell »

Sepp kirjutas:
07 Mai 2018, 01:00
Viljandis asub Armeenia restoran Soso juures
Lisasin.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Söögikultuur Armeenias

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”

seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Söögikultuur Armeenias

Postitus Postitas seljakotirändur »

Armeenia toit on üldiselt väga maitsev. Üldiselt enamasti räägitakse Armeenia toidu ümber lihast. Liha on tõesti ka hea ja ma ise olen suur lihasööja. Kahjuks tuleb ka vahest seda ette, et liha küpsetatakse üle. Siiski kõige suurema üllatuse pakkusid mulle hoopis nende värsked salatid. Enamasti oli selleks kurgi-tomati, millele lisaks erinevates kohtades erinevad lisad. Eks kõige suurema panuse andis seal väga mõnus ja maitsev tomat. Eestis oleme juba harjunud tuimade Hollandi tomatidega ja Eesti tomatit raatsime osta harva ja ka siis ei anna see seda tulemust kahjuks välja. Puuviljadest tooks enim esile arbuusi, mis oli tõesti maitsev. Ülejäänud ostetud puuviljadest mulle erilist muljet ei jäänud.


Vasta

Mine “Armeenia”