Stockholmi teletorn (suletud alaliselt külastajatele)

Vasta

tomtom
Postitusi: 1095
Liitunud: 06 Apr 2018, 17:34

Re: Stockholmi teletorn

Postitus Postitas tomtom »


Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Stockholmi teletorn

Postitus Postitas Mihkel »

Mäletan, et äkki 10 aastat tagasi sai suurema seltskonnaga Stockholmi teletorni külastatud. Teletorni ümbrus on tegelikult väga äge, aga kuna enamik eestlasti läheb Stockholmi päevakruiisile, siis ilmselt seda nautida aega ei ole. Mille jaoks on ilmselt siiani Stockholmi teletorn minu jaoks eriline? Ma ilmselt pole kusagilt ostnud nii kallist õlut oma palga suhtes kui seda oli selles teletornis. See oli krooni ajal ja hinnaks oli äkki midagi 75 Eesti krooni. Praeguse seisuga jääb see midagi sinna 5 euro kanti, aga nii palju aastaid tagasi olid meil ju ka palgad hoopis teised. Sellest vaateplatvormist väljas, mis oli oli restoran/baari kohal jäi meelde see, et väljast oli sa kaetud väga tiheda traatvõrguga, et häid pilte oli sealt väga raske saada. Vaated teletornist tegelikult olid väga head. Võrdluseks tooks äkki näiteks Berliini, millest need paremad olid. Hetkeolukorra kohta kaasa rääkida ei oska, sest pärast seda külastus enam seal teletornis käinud pole.

dimitri.u.
Postitusi: 28
Liitunud: 05 Mai 2020, 20:04

Re: Stockholmi teletorn

Postitus Postitas dimitri.u. »

Teemas võiks ära mainida, et teletorni juba pikemat aega külastada ei saa. See suleti välismaise ohuga.

kaisa
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Apr 2018, 20:47

Re: Stockholmi teletorn

Postitus Postitas kaisa »

Ma pole ka seda uudist tähele pannud. Mäletan, et Berliini teletornis tuli enne minekut üles torni läbida turvakontroll sarnaselt lennujaamale. Äkki peaks Rootsi vastava ametiasutuse tegelased ka sellele mõtlema. Mina ise olen Stockolmi teletornis ka käinud ja kahju, et selline koht turistidele nüüd suletud on. Headele vaadetele teletornis on ka selle ümbrus väga ilus.

Vasta

Mine “Stockholm”