Thiblisi raudteejaam

Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Thiblisi raudteejaam

Postitus Postitas reisisell »


seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Thiblisi raudteejaam

Postitus Postitas seljakotirändur »

Thiblisi raudteejaamast sõitsin mina Yerevani. Tegemist oli öörongiga. Päeva enne saabusin raudteejaama piletit ostma. Kassad asuvad jaama 3. korrusel. Jaam ise on ka väiksem kaubanduskeskus. Piletijärjekorras numbri võttes esmalt tekitas suurt masendust, et kusagil 60-70 numbrit oli minu omani aega. Seiklesin siis selles kaubanduskeskuses ringi ja vahepeal vaatamas käies lõpuks hakkaski minu number lähenema. Arvestades, et seal piletikassade läheduses oli ligi 100 inimest umbes ja omajagu lärmi. Lisaks piletikassades kasutusel need mikrofonid läbi klaasi. Valmistusin, et siin läheb aega selgitamiseks ja ilmselt inglise keelest siin aru jällegi ei saada. Kõik läks hoopis vastupidi. Kenasti räägiti inglise keelt, küsiti soovitavat klassi ja passi ja 2 minutit hiljem oligi juba pilet käes. Järgmine päev kui õhtul oli ootamas ärasõit, siis läksin jätsin oma suure seljakoti pakihoidu, mis asus esimese perrooni juures jaamahoonest vasakul konteinerites. Kotiäraandmiseks oli ka passi vaja ja maksis 10 larit. Õhtul minu rong läks kolmandalt perronilt ja sinna pääses 3. korruselt, kust pileteid sai osta. Kuna õhtul läks rong suhteliselt hilja, siis selleks ajaks enamik müügipunkte ja kohti kinni, et kui midagi rongi kaasa tahate osta, siis tehke seda eelnevalt linnas või tulge varem kohale. Raudteejaamas WiFi oli olemas, aga mina sisselogimisest edasi ei saanud ja seda mõlemal päeval.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Thiblisi raudteejaam

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”

Vasta

Mine “Raudteejaamad”