Rumeenia reisijuht

Pilt Pilt
Vasta

Kas oled külastanud Rumeeniat?

Olen ja kindlasti soovitan külastada
2
25%
Olen ja pigem soovitan külastada
0
Pole hääli
Olen ja jättis rahuldava mulje
1
13%
Olen ja pigem ei soovita külastada
0
Pole hääli
Olen ja kindlasti ei soovita külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja kindlasti ei soovi külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja pigem ei soovi külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja ei oska midagi arvata
4
50%
Ei ole, aga pigem soovin külastada
1
13%
Ei ole, aga kindlasti soovin külastada
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 8

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Rumeenia reisijuht

Postitus Postitas reisisell »

Üldinfo:
Rumeenia on riik Kagu-Euroopas Musta mere läänerannikul, lõunapiiriks on Doonau jõgi. Idaosa ümbritsevad Karpaadid. Riik piirneb põhjas ja kirdes Ukrainaga, kirdes Moldovaga, läänes Ungari ja Serbiaga ning lõunas Bulgaariaga.

Inx82
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Mär 2018, 23:02

Re: Kas oled külastanud Rumeeniat?

Postitus Postitas Inx82 »

Kas keegi on viimastel aastatel Rumeenias käinud ja oskab öelda, kuidas on seal turvalisusega? Taskuvargaid pidi kuulduse järgi palju olema, aga kui oma asju korralikult hoian, siis on põhjust veel millegipärast muretsemiseks?

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Kas oled külastanud Rumeeniat?

Postitus Postitas Mihkel »

Inx82 kirjutas:
23 Mär 2018, 23:13
Kas keegi on viimastel aastatel Rumeenias käinud ja oskab öelda, kuidas on seal turvalisusega? Taskuvargaid pidi kuulduse järgi palju olema, aga kui oma asju korralikult hoian, siis on põhjust veel millegipärast muretsemiseks?
Mina küll oma reisil kordagi mingit ohtu ei pidanud tundma ja tundub, et see taskuvraga teema on ka taanduv trend.

Toome
Postitusi: 13
Liitunud: 04 Mai 2018, 20:25

Re: Kas oled külastanud Rumeeniat?

Postitus Postitas Toome »

Avastasin, et Nordica müüb võrreldes teiste sama piirkonna sihtkohtadega odavamaid pileteid Rumeenias Constantasse. Kas keegi on seal käinud ja oskab mingit tagasisidet anda?

Kasutaja avatar
käbi
Postitusi: 1023
Liitunud: 08 Veebr 2018, 14:15

Re: Kas oled külastanud Rumeeniat?

Postitus Postitas käbi »

Toome kirjutas:
04 Mai 2018, 20:41
Avastasin, et Nordica müüb võrreldes teiste sama piirkonna sihtkohtadega odavamaid pileteid Rumeenias Constantasse. Kas keegi on seal käinud ja oskab mingit tagasisidet anda?
Ise käinud ei ole, aga Nordica enda poolt tehtud kirjeldus tundub üsna ahvatlev:
Constanta - veel avastamata paradiis Musta mere kaldal
Iidse ajaloo, kuldse liivaranna ja enam kui 300 päikselise päevaga Constanta on tõeline varjatud suveparadiis, mida tasub külastada kõigil, kes naudivad loodust, armastavad soojust ja muretut elu ning lasevad ennast elul üllatada. See on vaimustav paik nii kultuuriotsinguil puhkajale kui ka elamusi otsivale noorele seiklejale.

Mööda Musta Mere rannikut looklev valgete liivarandade, lummavate vaadete ja selge puhta veega Constanta on tõeline kuurortide meka. Tuntuim neist on Mamaia, mis on kuulus oma laia liivaranna, paljude lokaalide ja ööklubide poolest.

Vasta

Mine “Rumeenia”