M/S Finlandia

Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

M/S Finlandia

Postitus Postitas reisisell »

Endised nimed: Moby Freedom (2001-2012), Freedom (2012)
Koduleht: https://www.eckeroline.ee/webapp/wcs/st ... reId=10152
Liin: Tallinn (A-terminal) - Helsingi (Läänesadam 2)
Laevafirma: Eckerö Line
Sõsarlaevad: Moby Wonder, Moby Aki, Pascal Lota(endine Tallinki kiirlaev Superstar)

Liisukas
Postitusi: 9
Liitunud: 29 Mär 2018, 13:14

Re: M/S Finlandia

Postitus Postitas Liisukas »

Buffes on väga maitsvad toidud ja teenindus on ka hea, kahjuks küll mitte eesti keeles.


seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: M/S Finlandia

Postitus Postitas seljakotirändur »

Ausalt öeldes täitsa uskumatu otsus. Ise ollekse ilmselt suunal Helsingi-Tallinn viimasel kohal? Siiski otsustatakse oma laev protesti mõtteks seisma panna. Eks minu meelest on see tüüpnäide, miks Tallink siin regioonis nii tugev tegija on.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: M/S Finlandia

Postitus Postitas Sepp »

Tallink ja Viking tõesti sellel liinil hõõruvad selle uudise peale käsi, aga mõlemad on tegevad ka Soome-Rootsi liinil, kus minu teada peaks see ka mõjutama mõlemaid.

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: M/S Finlandia

Postitus Postitas Mihkel »

Lihtsalt ühe huvitava faktina tooks siinkohal välja, et Finlandia on Tallinki endise kiirlaeva Superstari sõsarlaev või oli see vastupidi. Igatahes laeva põhiehitus on mõlemal samas.

mia
Postitusi: 15
Liitunud: 26 Okt 2018, 09:36

Re: M/S Finlandia

Postitus Postitas mia »

Jõulude ajal sai külastatud Soomet ja tänu Black Friday sooduspakkumisega tegime seda M/S Finlandigaga. Piletid olid küll 1-3 eurot üks nägu üks suund, aga minu meelest selline laevasõit rohkem polegi väärt. Viking ja Tallink on oma teeninduse ja üldise kvaliteediga ikka peajagu üle.


Vasta

Mine “Laevad”