Bolt

SanderS
Postitusi: 1525
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Re: Taxify

Postitus Postitas SanderS »


Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Taxify

Postitus Postitas Sepp »

Ajaga kaasas käimiseks tuleks sellisel juhul teema pealkiri ka ära muuta.

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Re: Taxify

Postitus Postitas reisisell »

Sepp kirjutas:
08 Mär 2019, 12:06
Ajaga kaasas käimiseks tuleks sellisel juhul teema pealkiri ka ära muuta.
Muudetud.

Ats
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2018, 19:31

Re: Bolt

Postitus Postitas Ats »

Igati mõistlik otsus nende poolt, et saaks laiendada teenuste valikut. Uber ja Grab pakuvad välismaal muude teenuste seas ka näiteks toidu kojukande teenust. Pärast ühe selle valdkonna teenusepakkuja pankrotti on Tallinnas toidu kojuveo hinnad oluliselt tõusnud. Usun, et taxify suudaks selles valdkonnas väga edukalt konkureerida.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Bolt

Postitus Postitas Sepp »

Sellel aastavahetusel enam ulmelisi summasid ei olnudki. Eks Bolti juhid olid võimalikust heast teenistusest teadlikud. Tallinnas maksis peale südaööd Kesklinneast Piritale sõita 18+ eurot. Summa on küll suur, aga kui arvestada, et siin eelnevatel aastatel võeti Kesklinna siseselt juba korduvalt suuremaid summasid, siis siiski oli see juba odav.

SanderS
Postitusi: 1525
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Re: Bolt

Postitus Postitas SanderS »


seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Bolt

Postitus Postitas seljakotirändur »

Pean igati nõustuma sellega. Miks sellise asjaga pidevalt valetada?

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Bolt

Postitus Postitas Mihkel »

Selle Bolti riigipoolse toetuse ümber on siin olnud väga palju uudiseid viimasel ajal. Mind ärritab nii Bolti kui Tallinki riigiabi teema puhul kõige rohkem see, et väga paljude artiklite lugemisel võib jääda mulje, et riik annab neile raha. Tegemist on ju ikkagi laenuga! Jah intress on madal ja laen pole riigile kasulik, aga Bolt kergitab kindlasti Eesti keskmist palka siin oma arendajatega ja Tallink pakub tööturul mahtu. Mina olen näiteks väga poolt, et riik neid mõlemaid toetaks. LHV pangast(kui jätta need pensionifondi pakkujad välja) oli mul siiani väga hea mulje. Hiljutiste uudiste najal võtsin mina endal ühe oma pangakontodest sulgeda ja seda LHV pangas ja uuesti avada see Coop pangas.

Kaspar90
Postitusi: 1805
Liitunud: 06 Jaan 2018, 19:20

Re: Bolt

Postitus Postitas Kaspar90 »

Kes oleks aastaid tagasi võinud öelda, et Bolt viib tuk-tukid Stockholmi? Aga nii on:

kaisa
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Apr 2018, 20:47

Re: Bolt

Postitus Postitas kaisa »

Miks me Tallinnas selliseid toidukullereida vuramas ei näe?

Vasta

Mine “Äpid”