CityBee

Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Veebilehe administraator

CityBee

Postitus Postitas reisisell » 14 Juul 2019, 19:50

tomtom

Re: CityBee

Postitus Postitas tomtom » 18 Nov 2019, 22:57

Täitsa uskumatult pean tõdema, et CityBee autorendi teenus Tallinnas on väga hea. Olen seda nüüdseks isegi kaks korda Tallinnas kasutanud. Auto on tõesti see pisike Fiat 500 ja ei soovita kellelegi, kes liigub rohkem kui kahe inimisega. Ma ei tea, kes sinna tagumistele istmetele mahtuma peaks. Mootoril autol on väga pisikesed ja rattad ka, aga linnas liikudes see kõik kuidagi toimib. Parklates on pisikese kere tõttu suhteliselt mugav liikuda. Kokkuvõttes 1-2 koha külastamisel on ilmselt mingi äpitakso või ühistransport mõistlikum, aga kui peatusi rohkem ja nendes kulub aega, siis selline lahendus täiesti mõistlik. Muidugi tasub arvestada siinkohal ka parkimistasudega nendes sihtkohtades. Mõlemal korral kui autot kasutasin oli auto ka seest täitsa puhas. Huvitav, kas seda käidi eelnevalt puhastamas või oli eelmine omanik viisakas. Solidaarsustest tegin ise ka muidugi sama ja koristasin sodi enda järelt. Pikemas plaanis siiski tekib küsimus, et kui mina pargin auto suvalisele tänavale ja sinna hiljem keegi sisse sõidab või riivab ja nüüüd uus juht sellest raporteerib, siis kuidas mina saan oma süütust tõestada?

Vasta

Mine “Äpid”