Booking.com

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Booking.com

Postitus Postitas reisisell »

Koduleht: https://www.booking.com
Tegevusvaldkond: majutuse vahendamine
Asutatud: 1996
Peakorter: Amsterdam, Holland

SanderS
Postitusi: 1525
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Re: Booking.com

Postitus Postitas SanderS »

Kuna teada on, et Booking võtab majutusasutuselt üsna palju vahelt, siis kui paljud on kasutanud seda strateegiat, et otsivad Bookingust majutusasutuse välja, aga siis võtavad majutusasutusega otse ise ühendust, et saada paremat hinda või midagi?

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Booking.com

Postitus Postitas vandersell »

SanderS kirjutas:
21 Mär 2018, 23:22
Kuna teada on, et Booking võtab majutusasutuselt üsna palju vahelt, siis kui paljud on kasutanud seda strateegiat, et otsivad Bookingust majutusasutuse välja, aga siis võtavad majutusasutusega otse ise ühendust, et saada paremat hinda või midagi?
Mõelnud olen ise ka sellele, aga kasutanud seni pole. Kui lähed omal käel kokkuleppele, siis on ohtuteks, et kohale jõudes pole sulle tegelikult tuba, kokkulepitud hind enam ei kehti või mingi muu jama juhtudes pole sul kellegi poole pöörduda. Bookingu kaudu broneerides saad vähemalt neile kaebuse edastada.
“The best view comes after the hardest climb”

Jaak
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Aug 2018, 20:54

Re: Booking.com

Postitus Postitas Jaak »

Olen vist peaaegu kõikide oma reiside jaoks Bookingut kasutanud. Ainuke asi, mis ärritab on nende ülevoolav reklaam ja selline ülehaipimine stiilis "see on nüüd küll ülihea pakkumine, mis sa leidsid".

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Booking.com

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”

kaisa
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Apr 2018, 20:47

Re: Booking.com

Postitus Postitas kaisa »

Booking peaks oma poolt valitud majutusasutuste sisseregistreerimise võimalusi põhjalikumalt uurima. Väiksemate probleemide juures olen varemgi olnud, aga näiteks Odessas jäi ühe majutusasutuse broneering katki, kuna meie õiget kohta ei leidnud ja nemad meie inglise keelsetele sõnumitele ei vastanud. Hoolimata tingimustest sain tasuta tühistamise, aga tunde läks raisku kuni uue koha leidmiseni, mis sõi närve ja kulutas väärtuslikud tunnid, mida oleks võinud rannas kulutada.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Booking.com

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Booking.com

Postitus Postitas Sepp »

Booking on igati sellist trahvi väärt! Need on üsna alatud võtted, mida nad kasutavad. Iseasi on see, et kuidas seda seadustega tõlgendada saab. Huvitav oleks teada, kas Booking läheb selle otsuse vastu kohtusse ka. Kui seda ei tehta ja oma süsteemismuudatusi ei tehta, siis on ilmselt oodata ka seda, et teised riigid lähevad sama rada.

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Booking.com

Postitus Postitas Mihkel »

Jah me oleme üks Euroopa Liit, aga ei tasu unustada, et seadusi teevad ikkagi kõik riigid ise. Võimalik, et Ungari seadusandlus võimaldab selliseid otsuseid teha lihtsalt. Minu arvates on ka Booking seda trahvi väärt, aga minu meelest oleks nad seda rohkem väärinud selle eest, kuidas nad kohtlevad majutuse pakkujaid. Ma ise olen ka paaril korral seda võimalust kasutanud, et otsin Bookingust sobiva koha välja ja siis lähen kohale ja avaldan soovi broneerida bookingu hindadega, aga mitte nende kaudu. Sellele on järgnenud alati positiivne vastuvõtt ja korra ka lisahüved.


Vasta

Mine “Veebilehed”