Keskturg

Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Keskturg

Postitus Postitas reisisell »

Facebooki leht: https://www.facebook.com/pages/Tallinna ... 6197351913

Üldinfo:
Keskturg on hetkel Tallinnas ainukene seni renoveerimata ja kõige kehvemas seisukorras olev turg. Väga suure osa klientidest ja müüjadest moodustavad mitteeestlastest kodanikud.
Avatud: E-P 7-17

Kohalesaamine:
Taksoteenuse kohta Tallinnas saab rohkem lugeda siit. Tallinna üldiste transpordivõimaluste kohta saab infot siit.


pisike21
Postitusi: 1
Liitunud: 31 Mär 2018, 18:58

Re: Keskturg

Postitus Postitas pisike21 »

Keskturgu külastan ma suvel kui on põhiline hooaeg Eesti puu-, köögi-, ja juurviljadele. Pikaajaliselt olen aru saanud, kust tasub osta ja kust mitte. Üldjuhul lastekodu tänaval on putkad, kus müüvad mingid venelased ja nende kaup on suure tõenäosusega pärit väljaspool Eestit vastupidiselt, kuidas nad seda reklaamivad. Mina enamasti ostan esimesest vahekäigust, mis on lastekodu tänavaga risti ja on kõige bussijaama poolne. Kõige kindlam on osta asju, kus on kindla talu reklaamid peal. Ise olen eelistanud Joosepi Talu tooteid.

Riinu
Postitusi: 31
Liitunud: 07 Jaan 2018, 00:54
Asukoht: Viimsi

Re: Keskturg

Postitus Postitas Riinu »

Mina seda turgu üldse külastan ainult viimases hädas, sest seltkond, kes seal ümber ringi käib on pehmelt öeldes kahtlane ja parkimiskoha leidmisega on ka kitsas.

Ats
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2018, 19:31

Re: Keskturg

Postitus Postitas Ats »

Keskturg välismaalase pilgu läbi:


siil
Postitusi: 12
Liitunud: 11 Aug 2018, 12:11

Re: Keskturg

Postitus Postitas siil »

No seda ehitust tuleks alustada nii kiiresti kui võimalik. Viimane kord kui mine keskturule sattusin mõned nädalad tagasi, siis reaalselt seal välilettide juures nägin ma rotti ringi jooksmas.


Vasta

Mine “Tallinn”