Albaania reisijuht

Pilt Pilt
Vasta

Kas oled külastanud Albaaniat?

Olen ja kindlasti soovitan külastada
0
Pole hääli
Olen ja pigem soovitan külastada
1
33%
Olen ja jättis rahuldava mulje
1
33%
Olen ja pigem ei soovita külastada
0
Pole hääli
Olen ja kindlasti ei soovita külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja kindlasti ei soovi külastada
1
33%
Ei ole ja pigem ei soovi külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja ei oska midagi arvata
0
Pole hääli
Ei ole, aga pigem soovin külastada
0
Pole hääli
Ei ole, aga kindlasti soovin külastada
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 3

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Albaania reisijuht

Postitus Postitas reisisell »

Üldinfo:
Albaania (Shqipëria), ametlikult Albaania Vabariik (Republika e Shqipërisë), on riik Lõuna-Euroopas Balkani poolsaare lääneosas.

jana83
Postitusi: 19
Liitunud: 29 Juul 2018, 20:12

Re: Kas oled külastanud Albaaniat?

Postitus Postitas jana83 »

Minu jaoks jättis Albaania rahuldava mulje. Kõige suuremaks plussiks on väga sõbralikud inimesed. Kahjuks pealinnas mitmeteks päevadeks tegevust väga ei jagu ja nii palju polnud kahjuks aega, et minna lõuna poole kuhugi mägedesse. Hinnatase on meie jaoks muidugi väga soodne. Pealinnas Tiranas polnud inglise keelega mingeid probleeme. Enamik räägivad isegi hästi ja arusaadavalt. Turiste ei paista seal väga palju liikuvat ja ilmselt sellepärast on ka neile mõeldud aktratksioone ja vaatamisväärsusi vähem.

Jaak
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Aug 2018, 20:54

Re: Kas oled külastanud Albaaniat?

Postitus Postitas Jaak »

jana83 kirjutas:
30 Juul 2018, 19:50
Minu jaoks jättis Albaania rahuldava mulje. Kõige suuremaks plussiks on väga sõbralikud inimesed. Kahjuks pealinnas mitmeteks päevadeks tegevust väga ei jagu ja nii palju polnud kahjuks aega, et minna lõuna poole kuhugi mägedesse. Hinnatase on meie jaoks muidugi väga soodne. Pealinnas Tiranas polnud inglise keelega mingeid probleeme. Enamik räägivad isegi hästi ja arusaadavalt. Turiste ei paista seal väga palju liikuvat ja ilmselt sellepärast on ka neile mõeldud aktratksioone ja vaatamisväärsusi vähem.
Ma ütleks, et tegevust jagub, aga internetis ei pruugi alati kõige informatsiooni esmapilgult leida. Näiteks pool päeva seal oldud päevadest vedelesime meie üldse linnas basseinide ääres, mis oli väga mõnus. Erinevaid vaatamisväärsusi külastasime ka omajagu, aga tõesti jah neid nii palju kui mõnes Euroopa suurlinnas, tõesti ei ole.

Vasta

Mine “Albaania”