Riia turg

Robi
Postitusi: 23
Liitunud: 01 Sept 2018, 17:48

Re: Riia turg

Postitus Postitas Robi »

Uus toiduala on küll lahe, aga asja teeb nõmedaks see, et müügibokside vahel liikumine ja endale istumiskoha leidamine on vähemalt nädalavahetusel päris keeruline. Hinnatase on ka Riia keskmisest kõrgem, samas toit on hea ja valikut jagub.

dimitri.u.
Postitusi: 28
Liitunud: 05 Mai 2020, 20:04

Re: Riia turg

Postitus Postitas dimitri.u. »

See Riia turu suurus on tegelikult mõnevõrra petlik. Mina olen seal rohkem käinud ja tegelikult on paljud tooted dubleeritud erinevates müügipunktides. Erinevate maitseõllede sõbradele soovitan üles otsida Ilguciema müügipunkt. Seal on võimalik osta õlut klaaspudelist, topsist või lasta vaadiõlu endale plastikpudelisse panna, mis korralikult suletakse. Punkt ise asub seal jõepoolestes saalides. Külma õlle kõrvale võib kõrvalt putkast endale võtta ka kuuma tšebureki.

seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Riia turg

Postitus Postitas seljakotirändur »

Värskemat videomaterjali ka uuest toidualast.

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Riia turg

Postitus Postitas Mihkel »

dimitri.u. kirjutas:
28 Mai 2020, 22:27
See Riia turu suurus on tegelikult mõnevõrra petlik. Mina olen seal rohkem käinud ja tegelikult on plajud dubleeritud erinevates müügipunktides. Erinevate maitseõllede sõbradele soovitan üles otsida Ilguciema müügipunkt. Seal on võimalik osta õlut klaaspudelist, topsist või lasta vaadiõlu endale plastikpudelisse panna, mis korralikult suletakse. Punkt ise asub seal jõepoolestes saalides. Külma õlle kõrvale võib kõrvalt putkast endale võtta ka kuuma tšebureki.

Need Ilguciema ülled on tõesti head. Sellised käsitööõlled tavaõlle hinnaga. Veini nad müüvad ka seal, aga mina pole seda proovinud. Tundub, et müügipunkt on neil kolinud, sest varem oli see seal lihasaalis täitsa lõpus raudtee poolel.

kaisa
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Apr 2018, 20:47

Re: Riia turg

Postitus Postitas kaisa »

Suvine marja ja puuvilja hooaega on nüüd jälle käes. Sega jagan enda ühte soovitust, mida olen Riia turul avastanud. Kui plaanite näiteks maasikaid või mustikaid osta ja lähete turule vanalinna poolt. Vältige seda ala, mis on seal kahe saalidekomplekside vahel. Liikuge natukene edasi ja siis paremale. Seal on põhimõtteliselt sama tooted, aga mida kaugemale minna, seda odavamaks nad lähevad. Kuna sellest keskmisest osast käib kõige rohkem inimesi läbi, siis ei kardeta seal ka suuremat hinda küsida nende käest, kes rohkem ringi vaadata ei viitsi.

kati
Postitusi: 6
Liitunud: 14 Mai 2020, 21:36

Re: Riia turg

Postitus Postitas kati »

Värskelt Riiast taaskord tagasitulnuna pean tõdema, et tõesti see kaisa teooria peab 100% paika. Meie ostsime prooviks veel sellist huvitavat asja nagu suitsetatud kalamari. Eestis ega mujal pole mina vähemal seda veel näinud. Kilohind oli üsna krõbe. Maitsel midagi viga polnud, aga selline suulakke kleepuv asi oli pigem. Rohkem ilmselt ei proovi.

HenryIV
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Juul 2019, 18:07

Re: Riia turg

Postitus Postitas HenryIV »

Turg on ka Citybee "levialas", mis annab ühe lisavõimaluse kohalejõudmiseks.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Riia turg

Postitus Postitas vandersell »

HenryIV kirjutas:
03 Juul 2021, 21:56
Turg on ka Citybee "levialas", mis annab ühe lisavõimaluse kohalejõudmiseks.
Lisasin teemasse.
“The best view comes after the hardest climb”

Vasta

Mine “Riia”