Läti reisijuht

Pilt Pilt
Vasta

Kas oled külastanud Lätit?

Olen ja kindlasti soovitan külastada
1
20%
Olen ja pigem soovitan külastada
3
60%
Olen ja jättis rahuldava mulje
1
20%
Olen ja pigem ei soovita külastada
0
Pole hääli
Olen ja kindlasti ei soovita külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja kindlasti ei soovi külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja pigem ei soovi külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja ei oska midagi arvata
0
Pole hääli
Ei ole, aga pigem soovin külastada
0
Pole hääli
Ei ole, aga kindlasti soovin külastada
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 5

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Läti reisijuht

Postitus Postitas reisisell »

Üldinfo:
Läti (läti keeles Latvija, liivi keeles Leţmō, ametlikult Läti Vabariik (Latvijas Republika, Leţmō Vabāmō)) on riik Euroopas, üks kolmest Balti riigist.

Mobiilne internet ja WiFi:
eSIM:
eSIM on digitaalne SIM-kaart, mis võimaldab ühes telefonis mitut SIM-kaarti kasutada. Teenust toetavad ainult uuemad telefonid. Android telefoniga on võimalik seda võimekust kontrollida helistades *#06#. Kui ilmub EID number, siis teie telefon toetab eSim teenust.

Seos Eestiga:
Sõpruslinnad ja asulad:
Cesvaine(Märjamaa), Ikšķile(Haapsalu), Jēkabpils(Maardu), Orge(Jõhvi), Rundāle vald(Põhja-Pärnumaa vald), Saldus(Paide), Salatsi(Häädemeeste), Sigulda(Keila), Skrunda(Põltsamaa)

Riinu
Postitusi: 31
Liitunud: 07 Jaan 2018, 00:54
Asukoht: Viimsi

Re: Kas oled külastanud Lätit?

Postitus Postitas Riinu »

Läti on minu meelest väga sarnane Eestile. Kõige sobilikumaks sihtkohaks ongi ilmselt neile, kes on Eesti suures osas läbi sõitnud.

epp1
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Mär 2018, 14:54

Re: Kas oled külastanud Lätit?

Postitus Postitas epp1 »

Riia on minu arvates üks väga mõnus nädalalõpu sihtkoht. Lux Expressi pakkumisi jälgides võib sinna väga mugavalt väga odavalt saada. Endal õnnestus viimati saada edasi-tagasi piletid saada 10 euroga. Majutus on Riias pealinna kohta ka võrdlemisi soodne. Vanalinn on mõnus koht, kus suvel jalutada ja mõnes välikohvikus istuda ja ei pea vastupidiselt Tallinna vanalinnale sellist ulmelist hinda maksma.

kenny
Postitusi: 20
Liitunud: 27 Okt 2018, 19:20

Re: Kas oled külastanud Lätit?

Postitus Postitas kenny »

See nädalalõpusihtkoht tundub üsna asjakohane väide eelmises postituses. Läti on üldjuhul odavam Eestist, aga tänu headele lennuühendustele Riias võib seal kandis soodsa majutuse leidmine olla keerulisem. Ise olen seal kõrghooajal kohanud palju Briti saarte turiste, eelkõige poissmehi. Eks need ajavad seal majutuse ja pubide hinnad vanalinnas kõrgeks. Muidugi Tallinnaga on seal siiski odav. Kui minna vanalinnast ja veel rohkem pealinnast välja, siis hinnad söögikohtades järjest langevad, aga samamoodi kahjuks langeb ka teeninduse tase, keeleoskus ja kohati ka toit. See viimane pole siiski reegel, sest ka suvalises teeäärses restos võib lõpuks saada väga hea eine. Loomulikult google maps hinnangute vaatamine teeb siin eelnevalt ainult kasu. Läti kuidagi tundub riigina, kes on meist 5-10 aastat maas, aga järjest tõmbavad lähemale ja panevad ilmselt kahjuks ka millalgi mööda.

Vasta

Mine “Läti”