Joogikultuur Horvaatias

Pilt Pilt
Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Joogikultuur Horvaatias

Postitus Postitas reisisell »

Teema arutamaks erinevate kohalike jookide üle. Milliseid jooke tuleks kindlasti proovida ja millised võiks vahele jätta. Samuti on oodatud info, kust saab neid jooke Eestis osta.

raixxx
Postitusi: 616
Liitunud: 04 Mär 2018, 18:59

Re: Joogikultuur Horvaatias

Postitus Postitas raixxx »


raulthinio
Postitusi: 1
Liitunud: 12 Juul 2021, 21:19

Re: Joogikultuur Horvaatias

Postitus Postitas raulthinio »

Ma olen nii palju kordi jõudnud reisilt erinevate suveniiride ja muu jamaga sõpradele ja sugulastele ja siis avastanud, et nii mõnigi asi on ka Eestis saadaval. Varsti on minek Horvaatiasse ja tekkis mõtte, et kuna pagas on piiratud siis ostaks suveniiride kõrvale mõne Horvaatia õlle(võib ka muu jook olla) Eestist. Keegi oskab soovitada poode ja tooteid, kust neid saada?

Kuusk
Postitusi: 6
Liitunud: 27 Juul 2020, 21:20

Re: Joogikultuur Horvaatias

Postitus Postitas Kuusk »

Ma su küsimusele kahjuks vastust anda ei oska, aga pean tunniastama, et see suht tark mõte nii toimetada. Meil sõbraga ka jäänud selline kokkulepe, et alati saab teisele õlle toodud kui koos reisil ei ole. Korra on mul õllepurgi purunemine kohvris üsna kulukaks läinud kokkuvõttes.

mehka
Postitusi: 23
Liitunud: 12 Veebr 2018, 19:15

Re: Joogikultuur Horvaatias

Postitus Postitas mehka »

Olen õllemaailmaga üle keskmise kursis töö tõttu. Kuna Horvaatia ei ole suurem õllemaa, siis suuremates kettides sa ühtegi Horvatia õlut ei leia julgen ma keskmise kindlusega öelda. Mõnes väiksemas õllepoes võib siiski õnne olla, aga enamasti neil sortimendiga kodulehte pole, et leidmine on üsna keeruline.

Vasta

Mine “Horvaatia”