Jerevani kesk-bussijaam

Vasta
Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Jerevani kesk-bussijaam

Postitus Postitas vandersell »

Aukoht google mapsis: https://www.google.ee/maps/place/Intert ... 44.5063984
Jerevani teiste transpordi võimaluste kohta loe teemast "Transport Yerevanis".
“The best view comes after the hardest climb”

seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Jerevani kesk-bussijaam

Postitus Postitas seljakotirändur »

Antud bussijaam oli minu lähtekohaks jõudmaks Gorise linna. Netist sain info, et busse liigub päevas ainult üks ja see väga varasel hommikutunnil. Pärast seda liiguvad jagatud taksod. Läksin siis mingi 9 paiku kohale ja üritasin seda peatust sealt leida. Järjest seal inimeste käest küsides oli esialgu saagiks tavaline taksojuht, kes pakkus mingi 60 eurost hinda. Sellest ma loomulikult keeldusin. Mingil hetkel juba loobuin ja istusin lähedal olevale pingile maha ja mõtlesin, mida edasi teha. Seda tehes tuli üks kohalik mu juurde ja küsis, kas tahan Gorisse? Jaatavalt vastades suunas ta mind ühe mersu taksoni. Hind peaks sellel sõidul olema 4500 kohalikku, aga kuna me ühist keelt ei rääkinud ja näppude peal seda summat raske näidata, siis minu käest küsiti 5000 ja ei hakanud protesteerima ka. Autos oli juba ees ootamas üks vihane prantslane, kes oli seal oodanud üle tunni. Seda tasub arvestada, et graafikud väljumistele on olemas, aga tegelikul toimub väljumine siis kui auto on täis. Nagu paljudele autodele, siis ka sellele vanale Mersule oli juurde pandud gaasiseade, mis tähendab, et pagasit palju sinna ei mahu. Kuna tagaistmel pidime kolmekesi istuma ja üheks kaaslaseks oli seal natukene suurema kondiga vanem naisterahavas, siis sõit oli kõike muud kui mugav, aga lõpuks kohale sai jõutud. Peamine nõuanne olekski, et ei peaks samamoodi tuult taga ajama seal, siis proovige asi kokku leppida ennem enda majutusasutuse kaudu.

Vasta

Mine “Bussijaamad”