Tallinna lennujaam

Vasta

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas reisisell »


kaisa
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Apr 2018, 20:47

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas kaisa »

See on nüüd küll igati hea uudis. Tallinna lennujaamast jälle sihtkoht valikus. Eks liini puhul näha oli, et Lätist lendas üsna palju eestlasi ja eestlaste huvi Gruusia on suur. Võrreldes Riiaga on lennuajad paremad ka minu meelest. Tagasilend kül on vara, aga minekul ei ole lennuaeg nii vara, mis kindlasti sobilik Tallinnast väljaspool elavatele inimestele.


Ats
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2018, 19:31

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas Ats »

Lennujaam on väike, hubane ja mõnus küll, aga nagu ka lennujaama juhid ise on tunnistanud, siis reisijate kasvu arvestades on lennujaam jäänud kitsaks ja see annab ka tipptunnil seal kõvasti tunda. Töö sellel suunal pidi vist käima, et hakata laiendama terminali hoonet.


Kaspar90
Postitusi: 1805
Liitunud: 06 Jaan 2018, 19:20

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas Kaspar90 »

Äkki on mõni inimene kellele see pakkumine kehtib ja pole sellest ise teadlik. Samsung Galaxy S10 omanikud saavad 3 tasuta lennujaama lounge külastust Tallinna, Riia ja Vilniuse lennujaamas.
https://tele2.ee/pood/mobiiltelefonid/s ... 12gb-11268

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas reisisell »

Näiteks nädalasele või lühemale soojamaareisile minekule eeskätt käsipagasiga tundub riiete hoid Tallinnas suht okei pakkumisena. Tasub üle vaadata. https://www.tallinn-airport.ee/teenused ... VJ5NsyuOLI

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas vandersell »

Pärast mitmeid suletuid liine Tallinnast nüüd ka üks avatud liin juures: ERR.ee: Austria odavlennufirma avab kevadel otseliini Tallinnast Viini
“The best view comes after the hardest climb”

Ats
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2018, 19:31

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas Ats »

Kasutan Tallinna lennujaama keskmisel korra pooleteise aasta jooksul. Olen üsna palju reisinud, aga kahtlemata nii hubast lennujaama kui Tallinna oma on tõesti raske leida. Seda on tunda just pärast väljuvate lendude ala pärast turvakontrolli. Näha on ka, et igal korral on sellel teemal mingeid uuendusi. Kui lendate väljaspoole Schengenit ja teil on aega varuks, siis ei soovita passikontrolli kiirustades läbida. Pärast seda on küll olemas mõnusad nahkdiivanid lõõguastumiseks, aga peale selle ainult üks väike pood ja kohvik. Teiseks lennujaama plussiks on muidugi hea trammiühendus kesklinnaga. Ühe miinus peaks ka siiski ära mainima. Lennujaama turvakontroll ja toll on küll väga professionaalsed ja viisakad, aga minu meelest ühed Euroopa kõige rohkem näpuga järge ajavad teenistujad. Endal on olnud see ainuke kord, kus täpselt on uuritud käsipagasis olevat akupanka. Täpsel ei saanud aru, kas uurimise põhjuseks oli akupanga mahtuvus või CE märgis, aga umbes 20 lennujaamas mujal, kus olen selle sama akupangaga turvakontrolli läbinud, seda tehtud ei ole. Tolli kontrolli mina ise sattunud ei ole, aga igal korral kui olen saabunud Tallinna, siis on keegi, kes võetakse rajal maha või just väljub kontrollist. Öelda, et tugev kontroll on vale, aga millegipärast seda Euroopas ja tegelt ka mujal mina pole näinud.

Vasta

Mine “Lennujaamad”