Tallinna lennujaam

Vasta

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”

seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas seljakotirändur »

Kui mõtleme seda, et tavapäraseid trasiitreisijaid on Tallinna lennujaamas ilmselt olematu arv, siis olenemata hinniklassist 70-100 euri öö seal omadega 0 jõudmine suhteliselt võimatu. Kui peaks seda hinda veel alla tooma, siis kahjum ju aina süveneks.

SanderS
Postitusi: 1525
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas SanderS »

Hetkel pole näha, et ega see probleem Ukrainaga niipea ei kao. Ma üldse ei kujuta ette, kus see hotell üldse lennujaamas asub, aga äkki oleks mõistlik üks suurem hotelli tuba ehitada ümber naridega hosteli toaks.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”

seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas seljakotirändur »

Huvitav, mis saab nüüd Tallinna lennujaama arendusplaanidest? Lennundusele ei paista hetkel kõige paremad ajad ees ootamas. Kui seni on olnud Riia suurem lennujaam meie lennujaamale väga suureks konkurendiks, siis hetkel tundub olema nii, et hetkel teenib Tallinna lennujaam siiski väiksemat kahjumit ilmselt.


kaisa
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Apr 2018, 20:47

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas kaisa »

Ma pean tunnistama, et see uudis pani mulle naeratuse näole üle pika aja. Ajal kui enamuses lennundusega seotud uudistest kuuleb ainult seda, et lendamine muutub kalliks ja valik väiksemaks, siis see uudis on tõesti sõõm värsket õhku. Ma siin mõni aeg tagasi sattusin vaatama neid Lvivi reisivideosid ja tundus päris lahe. Siiski tundus, et lennata Kiievi ja sealt edasi reisida Lvivi liiga vaevarikas. Nüüd kui reisimine peaks taastuma, siis Lviv võib minu reisisihtkohtade hulka jõuda küll.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas Sepp »

Arvata võib, et nende kahe liini käivitav faktor ei ole turism. Pole ju saladus, et Eestisse käib tööle palju Ukraina töölisi. Kui nüüd Ukraina kaart ette võtta, siis seal näha ka ilusti, et Kiiev asub keskel ja uued sihtkohad asuvad üks idas ja teine läänes. Tööliste vedamise eeliseks on see, et nemad lendavad aasta läbi ja mitte ainult kõrghooajal. Ainuke oht on see, et kaabude eestvedamisel siin mingeid piiranguid panema hakatakse. Kuna ise olen hiljuti Kiievis köinud, siis hetkel need kohad suurt huvi mulle ei paku. Lennupäevad mõlemal liinil on ka teisipäev, neljapäev ja laupäev. Pika nädalavahetuse plaanimine nende päevadega kahjuks ei õnnestu.

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas Mihkel »

Kõik on tore, aga mis puudutab Tallinna lennujaama, siis see lööb veel rohkem paigast ära vahekorra, Schengeni ja mitte Schengeni ala suuru terminali võrreldes lendude arvuga. Lisaks võivad migratsiooni järjekorrad pikeneda mõlemal suunal.

Vasta

Mine “Lennujaamad”