Tallinna lennujaam

Vasta
epp1
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Mär 2018, 14:54

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas epp1 »

Minu meeles oleks võinud ühe nende sihtkohtadest asendada hoopis Odessaga.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas Sepp »

epp1 kirjutas:
02 Mai 2020, 10:22
Minu meeles oleks võinud ühe nende sihtkohtadest asendada hoopis Odessaga.
Wizz Air kas kõikjal või vähemalt meie lähistel toimetab minu teada ainult aastaringselt toimivate liinidega. Odessasse madalhooajal lendamise miinust ei kataks ära kõrghooaja kasum.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”


Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas vandersell »

Kusjuures Lauda piletid on ka endiselt veel müügis, et Lauda ja Wizz hakkavad siis sellel liinil konkureerima. Kõige naljakam sealjuures on veel see, et lennupäevad on mõlemal täpselt samad ehk teisipäev, neljapäev ja laupäev. Arvata võib, et see võib tähendada väga odavaid hindu. Loodame, et Nordica nüüd nii loll ei ole ja sinna oma liini uuesti ei ava.
“The best view comes after the hardest climb”

Kadri
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Sept 2019, 21:19

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas Kadri »

Sattusin täna Tallinna lennujaamast rattaga mööda sõitma ja lennujaam võib öelda, et oli lennukeid täis. Osad olid väravate juures ja teised eemal. Suur osa olid kusjuures sellised firmad, millest ma kordagi kuulnud pole. Mis need lennukid seal toimetavad, on kellegil infot? Kaubalennukeid vaevalt nii palju on.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas Sepp »

Kadri kirjutas:
07 Mai 2020, 14:10
Sattusin täna Tallinna lennujaamast rattaga mööda sõitma ja lennujaam võib öelda, et oli lennukeid täis. Osad olid väravate juures ja teised eemal. Suur osa olid kusjuures sellised firmad, millest ma kordagi kuulnud pole. Mis need lennukid seal toimetavad, on kellegil infot? Kaubalennukeid vaevalt nii palju on.
Julgen üsna kindlalt, aga kindlat infot mitte omamata pakkuda, et need on seal kõik lennukid, mis ootavad Magnetic MRO firmas oma hooldust. See edukas firma, mis küll nüüd kahjuks vist kuulub juba Hiina omanikele. Tavaolukorras tulevad lennukid sinna ilmselt suhteliselt viimasel minutil, aga kuna hetkel nende lennukitega midagi teha pole, siis tuuakse need sinna "järjekorda" juba ära. Väravasse parkimine hetkel ka probleem pole, sest liinilende seal ju praktiliselt ei välju.

Kaspar90
Postitusi: 1805
Liitunud: 06 Jaan 2018, 19:20

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas Kaspar90 »



Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna lennujaam

Postitus Postitas reisisell »


Vasta

Mine “Lennujaamad”