Ninoy Aquino rahvusvaheline lennujaam

Vasta
Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Ninoy Aquino rahvusvaheline lennujaam

Postitus Postitas vandersell »

IATA: MNL ICAO: RPLL
Lennujaamade nimesid muudetakse, tõlgitakse ja kasutatakse erinevas nimepildis. Kui otsinguga enda jaoks huvitavat lennujaama ei leia, siis tasub otsida IATA või IACO koodi järgi.

Vikipeedia artikkel: https://et.wikipedia.org/wiki/Ninoy_Aqu ... _lennujaam

Saabumine Eestist:
Eestist otselennud antud lennujaama puuduvad.

Manila teiste transpordivõimaluste kohta saab infot siit.

Antud teema on koostatud foorumi kasutajate ja administraatorite poolt. Erinevate puuduste ja vigade korral on kõik oodatud seda teemat parandama. Kui teie või kellegi teise poolt tehtud parandust pole teemas arvesse võetud 7 päeva jooksul, siis kasutage antud postituse puhul raporteerimise nuppu postituse juures ja administraatorid vaatavad selle üle.
“The best view comes after the hardest climb”

mariii
Postitusi: 41
Liitunud: 22 Veebr 2018, 22:21

Re: Ninoy Aquino rahvusvaheline lennujaam

Postitus Postitas mariii »

Rahvuvahelist osa olen kasutanud küll hetkel ainult saabumiseks, aga siseriiklike osa ka väljumiseks. Ma võin küll antud teooriaga eksida, aga vähemalt mulle jäi selline mulje. Saabusin üsna varakult, kuna ei soovinud riiki jõudmise tõttu riskida. Esmalt nägin oma värava ära ja siis sain tükk aega ringi uudistada ja istuda. Mingil hetkel vaatasin, et üsna paljude lendude puhul on väravat ümbet muudetud. Terve nimekiri oli seal, aga minu oma eniselt sama. Mingil hetkel tuli üks rahulolu küsitluse uurija minu juurde ja temaga sai üsna pikalt vesteldud ja pärast seda avastasin, et ka minu lend on suunatud alumise korruse värava juurde nagu eelmistel lendudel. Antud juhul tekibki mulje, et kuna terminal on kitsaks jäänud, siis nii tegeletaksegi rahva suunamisega, et tegelikud kohad ära ei ummistuks, sest oma algse "värava" juures ma tegelikult tuubust ei näinudki! Võis see ka loomulikult minu viga olla. Positiivse poole peal toitlustus on väga odav ja hea, sest enamus reisijaid on ka kohalikud.


ürgmees
Postitusi: 25
Liitunud: 21 Sept 2019, 18:34

Re: Ninoy Aquino rahvusvaheline lennujaam

Postitus Postitas ürgmees »

Kurat sellisele kremli klounile elati Eeesti meedias kaasa. Paha lausa vaadata.

tomtom
Postitusi: 1095
Liitunud: 06 Apr 2018, 17:34

Re: Ninoy Aquino rahvusvaheline lennujaam

Postitus Postitas tomtom »



Vasta

Mine “Lennujaamad”