Jaapani reisijuht

Pilt Pilt
Vasta

Kas oled külastanud Jaapanit?

Olen ja kindlasti soovitan külastada
1
25%
Olen ja pigem soovitan külastada
0
Pole hääli
Olen ja jättis rahuldava mulje
0
Pole hääli
Olen ja pigem ei soovita külastada
0
Pole hääli
Olen ja kindlasti ei soovita külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja kindlasti ei soovi külastada
1
25%
Ei ole ja pigem ei soovi külastada
0
Pole hääli
Ei ole ja ei oska midagi arvata
1
25%
Ei ole, aga pigem soovin külastada
1
25%
Ei ole, aga kindlasti soovin külastada
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 4

Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Jaapani reisijuht

Postitus Postitas reisisell »

Üldinfo:
Jaapan on saareriik Ida-Aasias, mis ulatub Ohhoota merest põhjas Ida-Hiina mere ja Taiwanini lõunas. Euraasia mandrist eraldab seda Vaikses ookeanis paiknevat maad Jaapani meri. Jaapani nime kirjutatakse märkidega, mille tähendus on "päikese allikas", mispärast mõnikord kutsutakse Jaapanit ka tõusva päikese maaks.

Seos Eestiga:
Saku valla sõpruslinn on Jaapani Nagano prefektuuris asuv Saku linn.

Carlo
Postitusi: 28
Liitunud: 01 Dets 2018, 13:17

Re: Kas oled külastanud Jaapanit?

Postitus Postitas Carlo »

Jaapan käib mul pikka aega mõttes, aga seni takistab reisi ette võtmast kaks asja. Esiteks tundub olema elu kohapeal üsna kallis, et kuna nii kaugele tasub minna pigem kaheks nädalaks, siis reisi kogu eelarve võib üsna krõbedaks minna. Teiseks on alati see dilemma, et kevadest sügise lõpuni kannatab Euroopas reisida, kus lennupiletid odavamad. Talvel Aasiasse lennates tahaks ikka külma eest ära saada ja siis eelistaks pigem mõnda Kagu-Aaasia riiki.

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Kas oled külastanud Jaapanit?

Postitus Postitas Mihkel »

Carlo kirjutas:
05 Okt 2019, 18:14
Jaapan käib mul pikka aega mõttes, aga seni takistab reisi ette võtmast kaks asja. Esiteks tundub olema elu kohapeal üsna kallis, et kuna nii kaugele tasub minna pigem kaheks nädalaks, siis reisi kogu eelarve võib üsna krõbedaks minna. Teiseks on alati see dilemma, et kevadest sügise lõpuni kannatab Euroopas reisida, kus lennupiletid odavamad. Talvel Aasiasse lennates tahaks ikka külma eest ära saada ja siis eelistaks pigem mõnda Kagu-Aaasia riiki.
Ise mina Jaapanis käinud pole, aga mõned minu tuttavad küll. Jaapan on küll kallis, aga hinnalangus on üsna suur kui minna Tokyost välja. Ise olen kasutanud mingi huvitava sihtriigi hinnataseme väljaselgitamiseks kasutanud numbeo.com portaali. Üksikud andmeread panevad seal kohati küll päris korralikult pange, aga üldise eelvaate mingi linna kohta saab sealt sealt küll kätte. Näiteks seal panna võrdlusesse:
Tallinn vs. Tokyo: https://www.numbeo.com/cost-of-living/c ... ity2=Tokyo
Või
Tallinn vs. Hiroshima: https://www.numbeo.com/cost-of-living/c ... Comparison

Siit on näha, et Tokyo on tõesti ikka väga kallis, aga Hiroshimas(üks linn, mis lihtsalt pähe tuli) juba pilt hoopis teine.

Vasta

Mine “Jaapan”