Ryanair

Kaspar90
Postitusi: 1805
Liitunud: 06 Jaan 2018, 19:20

Re: Ryanair

Postitus Postitas Kaspar90 »

Ryanair avab ka midagi püsikliendiprogrammi sarnase asja:
https://corporate.ryanair.com/news/ryan ... reat-care/

PiltPiltPiltPiltPilt

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Ryanair

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”


Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Ryanair

Postitus Postitas Sepp »

Kummaline lugu. Kõikidele teistele lennukitele sobis maanduda Ryanairile mitte. Huvitav kas Türgi lennuõnnetus on mõjunud pilootide närvikavale?


Kink
Postitusi: 23
Liitunud: 11 Juul 2018, 13:43

Re: Ryanair

Postitus Postitas Kink »




Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Ryanair

Postitus Postitas Mihkel »

Õigesti teeb! Minu silmis õiglus ju olekski see, et kõik suured saavad abi võrdselt. Riigiabi igale riigile olekski kõige effektiivsem kui toetatakse töötasu maksmist töötajatele või maksude vähendamist nendele. Kui lihtsalt lennfirmale raha, laenu või laenutagatist anda, siis selle tulemusel koondatakse rohkem, aga aktsiahind säilib paremini. Arvestades, et paljud aktsionärid ei ole sama riigi kodanikud, siis see viib raha lihtsalt riigist välja.

Ats
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2018, 19:31

Re: Ryanair

Postitus Postitas Ats »

Mihkel kirjutas:
16 Mai 2020, 20:28
Õigesti teeb! Minu silmis õiglus ju olekski see, et kõik suured saavad abi võrdselt. Riigiabi igale riigile olekski kõige effektiivsem kui toetatakse töötasu maksmist töötajatele või maksude vähendamist nendele. Kui lihtsalt lennfirmale raha, laenu või laenutagatist anda, siis selle tulemusel koondatakse rohkem, aga aktsiahind säilib paremini. Arvestades, et paljud aktsionärid ei ole sama riigi kodanikud, siis see viib raha lihtsalt riigist välja.
Ei tasu unustada, et kui need suurfirmad abita jätta, siis võib järjekordselt olla Hiina see, kes nopib nendes osalust. Ma usun, et see on palju suurem oht Euroopale.

Vasta

Mine “Lennufirmad”