Ryanair

mehka
Postitusi: 23
Liitunud: 12 Veebr 2018, 19:15

Re: Ryanair

Postitus Postitas mehka »

Kui nüüd edasi mõelda, siis kui Euroopa liidus kuulutatakse need abid ebaseaduslikuks, siis Soome võib sama teha ja Tallink jääks oma toetusest ilma.

SanderS
Postitusi: 1525
Liitunud: 07 Jaan 2018, 15:32

Re: Ryanair

Postitus Postitas SanderS »

Me ju võime mõelda, mis nurga alt tahame. Minule lööb siiski esimese asjana pähe see, et Ryanairil on likviidseid varasid hetkel rohkem ja ta üritab turuosa võita nende käest, kellel seda ei ole.

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Ryanair

Postitus Postitas Mihkel »

Ryanair saavutab juba uue taseme. Kes kupongide vastuvõtmisega raha asemel nõus pole, neid ähvardatakse blacklisti panna.
https://www.thesun.co.uk/money/11674742 ... hargeback/

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Ryanair

Postitus Postitas Sepp »

Väita, et see on teenindajate eksimus on ikka täielik pullikaka. Oleks olnud üks juhtum, siis äkki veel usuks seda. Mina usun, et siin on kaks võimalikku varianti. Esimene on see, et Ryanair otseselt käskis selle lennukeeluga ähvardada. Teine ja minu jaoks tõenäolisem on see, et Juhtkond on andnud korralduse, et klienditeeninduse osakond peab suutma x% kaebustest suutma lahendada kupongiga. Kui seda ei suudeta, siis järgnevad sellele tagajärjed ja seal mingil tasandil tekkis mõtte ähvardada lennukeeluga. Täielik ebaeetiline käitumine, aga nüüd kõige parema osa juurde. Kas keegi julgeb öelda, et sellise käitumise tõttu nemad enam kunagi Ryanairiga ei lenda? Mina seda ei saa öelda. Lennunduses pole kahjuks asjad nii nagu näiteks kodumaise toidu eelistamise juures, et maksad euro juurde ja tunned ennast hästi. Seal on vahed kahe- või kolmekohalised isegi.




walterww
Postitusi: 5
Liitunud: 14 Juun 2019, 19:57

Re: Ryanair

Postitus Postitas walterww »

Eelnev uudis kokkuvõttes peaks siis olema see, et kui oled järgmine Boeingu ohver, siis sured põlved lõua all? :D

vigurvänt
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Mai 2020, 23:08

Re: Ryanair

Postitus Postitas vigurvänt »

Ma usun, et see lennuk on nüüd turvalisem üle keskmise. Tähelepanu, mis sellele pööratud on nii meeletu lihtsalt. See istmevahe teema on muidugi omaette asi. Kahjuks usun, et see kõik on alles algus. Seega kui oskate soovitada mõnda head reieluu vähendamise operatsiooni, siis varsti tuleb seda vist kaaluda.

veix666
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Okt 2018, 00:24

Re: Ryanair

Postitus Postitas veix666 »

Kirume me kõik, aga kui silmad näevad 15 euroseid lennupileteid, siis lähevad silmad särama paljudel ja ollakse nõus kannatama seda väiksemat istmevahet. Sellest on Ryanair ja teised odavlennufirmad aru saanud ja nii läheb aina edasi.

Vasta

Mine “Lennufirmad”