Wizz Air

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Wizz Air

Postitus Postitas vandersell »

Wizz Air avab järjekordseid liine:
Travelfree.info: WIZZ AIR announces new routes from Ukraine to Latvia, Germany and Denmark
Mulle jäi silma liin Riia-Kiiev liin. Tallinnast ja Riiast on juba väga suur valik Kiievisse lendamiseks. Huvitav, kas tõesti jätkub kõigile reisijaid?
“The best view comes after the hardest climb”

Liisukas
Postitusi: 9
Liitunud: 29 Mär 2018, 13:14

Re: Wizz Air

Postitus Postitas Liisukas »

WizzAir tundub natukene juba koomiline oma priority promomoisega. Priority klientide jaoks on bussis, mis viib terminalist lennukini oma piiratud ala. Sellist asja pole ma veel näinud.

Kaspar90
Postitusi: 1805
Liitunud: 06 Jaan 2018, 19:20

Re: Wizz Air

Postitus Postitas Kaspar90 »

Liisukas kirjutas:
14 Sept 2018, 17:34
WizzAir tundub natukene juba koomiline oma priority promomoisega. Priority klientide jaoks on bussis, mis viib terminalist lennukini oma piiratud ala. Sellist asja pole ma veel näinud.
Minule tegelikult selline odavlennufirmade ärimudel meeldib. Iga asi mis tahad maksab ja nende teenuste eest teenib firma üsna arvestatava lisaraha, mis võimaldab pileteid ise müüa üsna madala hinnaga.

Kink
Postitusi: 23
Liitunud: 11 Juul 2018, 13:43

Re: Wizz Air

Postitus Postitas Kink »

Lõpuks sai Eesti ka odavlennufrimade uute liinide avamisest lisa. Ilmselt järgmise aasta suvehooajal peaks Wizz Air alustama lende Tallinnast Budabesti ja Ateenasse. Minu jaoks on mõlemad sihtkohad, kus pole käinud, aga on huviorbiidis olnud.

kaisa
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Apr 2018, 20:47

Re: Wizz Air

Postitus Postitas kaisa »

Budabesti pileteid ootan küll huviga. Isiklikult jään lootma, et piletid enne märtsi lõppu müüki jõuavad enne kui mu membership aegub.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Wizz Air

Postitus Postitas vandersell »

Juhin tähelepanu, et tegelikult Wizz Air sellekohast teadaannet välja pole andnud. Info on võetud selle järgi, et kodulehel on need kaks sihtkohta valikus, aga pileteid osta pole võimalik. Delfi avaldas päeval ka uudise, et Wizz Air avab uued sihtkohad Tallinnast, aga praeguseks on see uudis kadunud. Peab arvestama ka variandiga, et tegemist võib vabalt olla tehnilise apsuga.
“The best view comes after the hardest climb”

raixxx
Postitusi: 616
Liitunud: 04 Mär 2018, 18:59

Re: Wizz Air

Postitus Postitas raixxx »

vandersell kirjutas:
27 Sept 2018, 19:09
Juhin tähelepanu, et tegelikult Wizz Air sellekohast teadaannet välja pole andnud. Info on võetud selle järgi, et kodulehel on need kaks sihtkohta valikus, aga pileteid osta pole võimalik. Delfi avaldas päeval ka uudise, et Wizz Air avab uued sihtkohad Tallinnast, aga praeguseks on see uudis kadunud. Peab arvestama ka variandiga, et tegemist võib vabalt olla tehnilise apsuga.
Postimehes on siiski lugu üleval:
Postimees.ee: Suurepärane uudis! Wizz Air avab Tallinnast kaks uut liini

Tallinna lennujaama kommunikatsioonijuhi sõnad minu meelest pigem viitavad sellele, et uued liinid on tulekul.
Tallinna Lennujaama kommunikatsioonijuhi Margot Holtsi sõnul ei saa lennujaam uudist enne kommenteerida, kui lennufirma on neile ametlikult kinnitanud, et hakkab lendama.
Kui asjal alust poleks, siis oleks vastus pigem, et meil sellist infot pole vms.

Kasutaja avatar
käbi
Postitusi: 1023
Liitunud: 08 Veebr 2018, 14:15

Re: Wizz Air

Postitus Postitas käbi »

Peaasi, et Qatari mudelit ei jälgita, et alguses kuulutame uue liini välja, aga pärast pole seda näha kusagil.

mehka
Postitusi: 23
Liitunud: 12 Veebr 2018, 19:15

Re: Wizz Air

Postitus Postitas mehka »

Kuulujutt räägib, et mingit alalise liini avamist ei tule. Toimuvad mõned erilennud seoses Eesti jalgpallikoondise mängudega, kes on ühes alagrupis Ungari ja Kreekaga.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Wizz Air

Postitus Postitas vandersell »

Kuna siiani pole ühtegi uudist selle kohta tulnud, siis see teooria tundub suhteliselt tõenäoline.
“The best view comes after the hardest climb”

Vasta

Mine “Lennufirmad”