Lufthansa

Kasutaja avatar
käbi
Postitusi: 1023
Liitunud: 08 Veebr 2018, 14:15

Re: Lufthansa

Postitus Postitas käbi »



häppy
Postitusi: 6
Liitunud: 14 Jaan 2019, 10:15

Re: Lufthansa

Postitus Postitas häppy »

See tundub hetkeolukorras ikka paras jama. Mul endal ei ole plaanis, aga kui hetkel plaaniksin Lufthansaga reisida, siis saaks suure tõenäosusega oma rea tastuta nii võia naa.Seda juhul muidugi kui nüüd pole stjuardesse pandud rangelt reegleid järgima, et kohta vahetada ei taha. Ma ei ole äriklassis ise kordagi reisinud, aga mis edu seal see annab? Istekohad lähevad ju niigi voodiks?


Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Lufthansa

Postitus Postitas Sepp »

See kahjuks näitab jälle kui head on tegelikult suhted Venemaa ja Saksamaa vahel. Seda, et see plaan pikaajaliselt käiku läheb mina ei usu. Venemaa vaktsiin Sputnik saab vaktsiinipuuduses Euroopas ilmselt varsti ka heakskiidu ja siis puudub vajadus sellise reisi järele.

Kuusk
Postitusi: 6
Liitunud: 27 Juul 2020, 21:20

Re: Lufthansa

Postitus Postitas Kuusk »

Sepp kirjutas:
06 Mär 2021, 19:50
See kahjuks näitab jälle kui head on tegelikult suhted Venemaa ja Saksamaa vahel. Seda, et see plaan pikaajaliselt käiku läheb mina ei usu. Venemaa vaktsiin Sputnik saab vaktsiinipuuduses Euroopas ilmselt varsti ka heakskiidu ja siis puudub vajadus sellise reisi järele.
Väga palju tonti seal näha ei tasu. Eks hiigelkahjumis lennufirma otsibki kõike võimalusi. Kui oleks võimalik, siis Tallink korraldaks vaktsiinikruiise Peterburi ka kui see võimalik oleks.


Kadri
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Sept 2019, 21:19

Re: Lufthansa

Postitus Postitas Kadri »

Lufthnsa on kriisis ühe rohkem tõestanud et on oma olemuselt juba rohkem odavlennufirma kui klassikalise hea teenindusega lennufirma.

siil
Postitusi: 12
Liitunud: 11 Aug 2018, 12:11

Re: Lufthansa

Postitus Postitas siil »

Mis värk sellega on, et erinevad sooduspakkumised mööda maailma tulevad siin nii suures osas Lufthansa poolt? Alles oli jutt, et paneme pillid kotti kui riigiabi ei saa, aga nüüd lendame kõikjale ja odavalt.

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Lufthansa

Postitus Postitas Sepp »

siil kirjutas:
16 Apr 2021, 21:39
Mis värk sellega on, et erinevad sooduspakkumised mööda maailma tulevad siin nii suures osas Lufthansa poolt? Alles oli jutt, et paneme pillid kotti kui riigiabi ei saa, aga nüüd lendame kõikjale ja odavalt.
Ilmselgelt ei usalda eriti inimesed praegu lennupileteid pikalt ette osta. Selleks tulebki neile teha ahvatlevaid pakkumisi. Kindlasti teevad sama paljud teised lennufirmad, aga nendel pole Eestiga lihtsalt ühendusi.

Vasta

Mine “Lennufirmad”