Finnair

Jyri
Postitusi: 18
Liitunud: 26 Mär 2018, 01:46

Re: Finnair

Postitus Postitas Jyri »

Mihkel kirjutas:
15 Jaan 2021, 21:29
Finnair alustas ühesuuna piletite müüki. Seda on tehtud küll alati, aga nüüd on hinnad juba mõistlikud. https://www.helsinkitimes.fi/business/1 ... urope.html
Tahaks loota, et see on lennufirmade tulevik. See oleks tõsiselt aus konkurents.

Rasmus
Postitusi: 13
Liitunud: 14 Juul 2019, 16:52

Re: Finnair

Postitus Postitas Rasmus »

Tõsi, kui see peaks olema uus tulevik, siis see avaks pädevatele reisijatele nii palju uusi võimalusi. Open-jaw ja ka lihtsalt edasi-tagasi lennud saaksid hoopis uue mõõtme.


Jyri
Postitusi: 18
Liitunud: 26 Mär 2018, 01:46

Re: Finnair

Postitus Postitas Jyri »

Ega lennufirmale ma mingit imenippi pole kui lennujaamast välja ei saa, siis nemad kedagi hotelli majutada ei saa ka.

vigurvänt
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Mai 2020, 23:08

Re: Finnair

Postitus Postitas vigurvänt »

Finnairi olukorras süüdistada ei saa, aga selle lahendamine on allapoole arvestust. "Sorry lend täna ei välju, siin on teile pudel vett ja võileib, ööbige kusagil lennujaama pingil" lahendus on midagi uskumatut. Soomlased, kes iga asja eest hüvitist nõuavad peaks siin ise helded seda jagama olema. Huvitav oleks lisaks teada, kas lennul oli ka äriklassi reisijaid, kas nemad magasid ma samades oludes?


Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Finnair

Postitus Postitas Sepp »

Suured ja klassikalised lennufirmad hakkavad ka konkurentsis aru saama, et lennuki täituvus on ülioluline. Puhkuseperioodidel väga paljud äriklassid ju tõesti tühjalt sõidavad. Ma arvan, et taolisi uudiseid saab siin veel omajagu kuulda.



juss
Postitusi: 9
Liitunud: 25 Sept 2018, 10:19

Re: Finnair

Postitus Postitas juss »

Ma olen kauglende teinud Finnairiga talvel ja seal küll see kriteerium paika ei pea. Ma ei imestaks kui tegel on selle loo taga mingi Karen ja tegelikult oli mingi tavaline kontori lõõpimine.

Vasta

Mine “Lennufirmad”