Qatar Airways

tomtom
Postitusi: 1095
Liitunud: 06 Apr 2018, 17:34

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas tomtom »

Juhin tähelepanu, et antud programm kehtib veel kuni broneerimiseni 31. jaanuarini ja ööbimine peab toimima hiljemalt 30. aprill. Kuna tegemist tundub tõesti hea pakkumisega olevat, siis huvilistel soovitan kiirustada:
https://discoverqatar.qatarairways.com/us-en/plusqatar
Samas ei saa väita, et nad antud programmiga muidugi ka ei jätka.

mariii
Postitusi: 41
Liitunud: 22 Veebr 2018, 22:21

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas mariii »

Paluks kiiret nõu! Broneerisin Qatariga piletid Filipiinidele koos Doha külastusega. Internetist saadud info põhjal ei ole kuhugi viisat vaja, aga kui check inni üritan teha, siis nõuab viisa andmeid. Ega ma ometi millestki valesti aru pole saanud?

nuudel
Postitusi: 2
Liitunud: 27 Dets 2018, 13:15

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas nuudel »

mariii kirjutas:
12 Veebr 2019, 00:04
Paluks kiiret nõu! Broneerisin Qatariga piletid Filipiinidele koos Doha külastusega. Internetist saadud info põhjal ei ole kuhugi viisat vaja, aga kui check inni üritan teha, siis nõuab viisa andmeid. Ega ma ometi millestki valesti aru pole saanud?
Qatari check in üldse üsna vigane. Kui oled kindel, et sinu sihtkohtades pole viisat vaja, siis ongi nii, et check in tuleb lihtsalt teha lennujaamas. Istekohad saad eelnevalt niisama valida.

mariii
Postitusi: 41
Liitunud: 22 Veebr 2018, 22:21

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas mariii »

Tänud mure oli asjatu ja Doha peatus sujus muretult. Väike ülevaade ka minu lennust Manilasse. Helsingist minnes tundus lennuk päris vana olevat. Meediakeskus oli ünsna algeline ja sisu polnud ka just kõige huvitavam. Toit oli rahuldav, aga olen paremaid eineid lennukis saanud. Häiris see, et aknaalustel kohtadel oli eesistme pingi all paremal pool äkki päästevesti karp, mis oluliselt segas jalgade sirautamist, muidu jalaruumi jätkus. Teeninudus oli pardal väga viisakas ja pärast söögikordi pakuti ka erinevaid jooke. Paikike, mis oli istmekohal oli väga tasemel! Lisaks tekile ja padjale oli väike tarbeesemete kotike silmaklappide, kõrvatroppide, sokkide, hambaharja ja pasta ja huulepalsamiga. Doha-Manila suunal kõik sama aga meediakeskus oli uuem, ilmselt seoses sellega, et lennuk oli suurem ja uuem. Jäi silma ka selline asi, et jooke sellel liinil valati oluliselt heldemalt kui Helsingi omal. Häiriv on see, et oma kõrvaklappe ei saa kasutada, ei tavalisi ega ammugi bluetooth omasid. Üldiselt ongi silma jäänud, et erinevad tranaspordi firmad, kellel on reisil olemas meediakeskus praktiliselt üldse ei toeta bluetooth võimalust.

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”

Jaanika38
Postitusi: 8
Liitunud: 10 Jaan 2020, 20:57

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas Jaanika38 »

Meil järgmine nädal ees ootamas lend Helsingist Taisse. Nüüd meediast loen, et Qatar kasutab aktiivselt Iraani õhuruumi endiselt edasti, sest neil puudub ka tüli tõttu naabritega võimalus kasutada teiste riikide õhuruumi. Nüüd mul sees kaks hirmu. Esimeseks on hirm lennata üle Iraani. Teiseks on see Qatar võib lennu tühistada. Samas oleme seda reisi kaua oodanud ja niisama ära jätta ei tahaks.

seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas seljakotirändur »

Jaanika38 kirjutas:
10 Jaan 2020, 21:10
Meil järgmine nädal ees ootamas lend Helsingist Taisse. Nüüd meediast loen, et Qatar kasutab aktiivselt Iraani õhuruumi endiselt edasti, sest neil puudub ka tüli tõttu naabritega võimalus kasutada teiste riikide õhuruumi. Nüüd mul sees kaks hirmu. Esimeseks on hirm lennata üle Iraani. Teiseks on see Qatar võib lennu tühistada. Samas oleme seda reisi kaua oodanud ja niisama ära jätta ei tahaks.
Esimese asjana, mis teil teha tuleks oleks reisikindlustus kui seda veel pole. Kui selline asi peaks juhtuma, et Qatar oma lennud tühistab, siis usun, et see sündmus ei kuulu ka lennuhüvitise alla. Mina siiski ei usu, et Qatar sellist liigutust teeb. Lennunduse äri neile üsna oluline ja arvestades viimaste aastate hoope neile oleks see üsna masendav. Kui rääkida ohust sellel lennul, siis muretsemiseks ei tohiks ka palju olla. Mõni mind äkki parandab mind, aga kas ajaloos on mõnda juhtumit üldse, kus selline asi on juhtunud kaks korda järjest? Teiseks soovitan võtta lahti leht flightradar24. Sealt näed palju lennukeid viibib Iraani õhuruumis hetkel. Neid on seal üsna palju ka hoolimata, et paljud lennufirmad seda õhuruumi hetkel ei kasuta. Nüüd kõik need ebatõenäosused kokku panna(selline asi veel juhtub, see juhtub samal ajal kui teie lend on Iraani õhuruumis ja ohvriks on teie lennuk), siis ma pigem usun, et võimalik on suurem kaks korda Tallinn-Tartu maanteel liiklusõnnetuses surma saada.

Jaanika38
Postitusi: 8
Liitunud: 10 Jaan 2020, 20:57

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas Jaanika38 »

Aitäh sulle vastuse eest. Reisikindlustus on meil olema tänu krediitkaardile. Kas on üldse mingit lootust ümberbroneerida lendu mõnele teisiele?

seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas seljakotirändur »

Selline võimalus, et sa soovid mingit asenduslendu ja seda lennufirma kuluga tundub antud oludes üsna lootustetu.

tomtom
Postitusi: 1095
Liitunud: 06 Apr 2018, 17:34

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas tomtom »

Huvitav kui see üle Iraani lennuruumi lendamine nii "ohutu" on, siis miks paljud seda väldivad?

Vasta

Mine “Lennufirmad”