Qatar Airways

Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas vandersell »

tomtom kirjutas:
21 Jaan 2020, 21:00
Huvitav kui see üle Iraani lennuruumi lendamine nii "ohutu" on, siis miks paljud seda väldivad?
Ma usun, et suur osa on siis lennufirma mainel. Keegi ju ei taha näha lehtedes uudist oma firma kohta pealkirjadega ala "lennufirma riskib reisijate ohutuega raha säästmise eesmärgil". Mina isiklikult ei põeks üle Iraani lennuruumi lendamist. Seda eriti lendude puhul, mis sealt väga kõrgelt ainult üle lendavad. Iraani endasse reisimist muidugi ma ise hetkel samuti väldiks.
“The best view comes after the hardest climb”


tomtom
Postitusi: 1095
Liitunud: 06 Apr 2018, 17:34

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas tomtom »


Kasutaja avatar
vandersell
Postitusi: 1958
Liitunud: 06 Veebr 2018, 21:36

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas vandersell »

“The best view comes after the hardest climb”

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas Sepp »

Väga õnnestunud ja tegelikult üsna väikse kuluga PR lüke. Qataril oli eelmine aasta 29 miljonit reisijat. Nüüd kui liine uuesti käivitatakse, siis arvata võib, et nende täituvus on madal. Seega kui kõikide lendude vahel need piletid ära jagada, siis see on ikka kaduvväike osa. Samas kuna Qatari puhul on tipp lennufirmaga, siis on tõenäoline, et hiljem nii mõnigi arst või õde otsustab eelistada Qatari, sest nendel on positiivne kogemus olemas.

Mihkel
Postitusi: 634
Liitunud: 30 Mär 2018, 12:49

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas Mihkel »

Qatari pardapersonal näeb mõnda aega välja selline.


freida
Postitusi: 3
Liitunud: 13 Mai 2020, 21:28

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas freida »

Kui kogu maailm räägib praegu rassismist, siis millepärast see lüke selle praegu alla ei lähe?

Sepp
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Veebr 2018, 23:37

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas Sepp »

Minu jaoks see küll mingi üllatus pole. Mitmes rikkas Lähis-Ida riigis toimub tänapäevane orjapidamine. Enamasti töötavad seal Lõuna-Aasiast pärit töötajad ja seda arvestades riigi rikkust ikka ülimalt kehvades tingimustes.

seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Qatar Airways

Postitus Postitas seljakotirändur »

Kuna sea imselt mustanahaisi mängus pole, siis laiem meedia ometi sellest ei räägi. Ilmselt võib leidagi nii mõne elustiiliblogija, kes nõuab Kivisaare lahkumist, aga lendab mõnusalt Qatariga edasi.

Vasta

Mine “Lennufirmad”