Transport Türgis

Pilt Pilt
Vasta
Kasutaja avatar
reisisell
Postitusi: 2268
Liitunud: 06 Jaan 2018, 17:59
Asukoht: Tallinn

Transport Türgis

Postitus Postitas reisisell »

Lennuliiklus:

Rongiliiklus:

Bussiliiklus:

Laevaliiklus:

Autoliiklus:
Alternatiivsed autokütused:
LPG: Tanklate andmebaasid: myLPG.eu

Jalgrattad ja liikurvahendid:

Kohale saamine Eestist ja lähiriikidest:

Kaspar90
Postitusi: 1805
Liitunud: 06 Jaan 2018, 19:20

Re: Liikluskultuur ja -seadused Türgis

Postitus Postitas Kaspar90 »


seljakotirändur
Postitusi: 1386
Liitunud: 05 Aug 2019, 18:00

Re: Liikluskultuur ja -seadused Türgis

Postitus Postitas seljakotirändur »

Türgis on tuhande elaniku kohta 149 mootorsõidukit. Vikipeedia kogutud andmetel ollakse sellise näitajaga 192 riigi hulgas 78. kohal.
Allikas


Silver_
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Juul 2021, 18:15

Re: Liikluskultuur ja -seadused Türgis

Postitus Postitas Silver_ »

Kas kellegil on kogemusi autorendiga Türgis. Mõte oleks sügisel võimalusel lennata ilmselt Istanbuli, veeta paar päeva seal ja siis tuuritada mööda Türgit edasi. Kogemust hullus liikluses sõitmisega on, et see takistuseks ei tule.

kunn
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Nov 2018, 16:03

Re: Liikluskultuur ja -seadused Türgis

Postitus Postitas kunn »

Silver_ kirjutas:
02 Juul 2021, 18:19
Kas kellegil on kogemusi autorendiga Türgis. Mõte oleks sügisel võimalusel lennata ilmselt Istanbuli, veeta paar päeva seal ja siis tuuritada mööda Türgit edasi. Kogemust hullus liikluses sõitmisega on, et see takistuseks ei tule.
Ma olen puhkusel viibinud Türgi puhkuserajoonides ja tööreisil Istanbulis. Kunagi pole ma pidanud otseselt autot rentima, aga arvestades kohalike suhtumist turistidesse, milles nähakse ainult rahapuud, siis seda ma ei soovita. Sellega jändamine võib ära rikkuda kogu puhkuse. Enne rentimist võib töötajal olla sugulane, sõber, tüdruksõber Eestist, aga autot tagasi tuues oled sina kõigis Türgi hädades süüdi. Seega eelarvamusele põhinedes soovitan mina selle idee maha jätta. See, et sa seda küsimust siin küsid tähendab juba seda, et inimesed sellist võimalust palju ei kasuta ja sellel peavad olema põhjused. Samas oleks ilma irooniata väga tore kui keegi selle mõttekäigu ümber lükkaks, sest endal konkreetne kogemus puudub.

Vasta

Mine “Türgi”